Ženy opět bodovaly. Segeťová ve formě!

19. listopad byl dnem, kdy ženy Spartaku vyrazily v ranních sobotních hodinách na svůj další zápas, a deštivou sobotu si zpříjemnily hned čtyřmi body v Olomouci.

FBC Spartak Přerov: 1. FBK Rožnov p/R  2:2
Gól (asistence): Slaninová, Nucová

Déšť ale nebyl jedinou nepříjemností, se kterou se hráčky Přerova musely potýkat. Svůj první zápas nastoupily proti ženám Rožnova. Jako obvykle pomalý start přerovských hráček zapříčinil nejedny nesnáze. Už ve třetí minutě prohrávaly 0:1, a na Rožnov se musely dotahovat, načež po sólové akci vyrovnala kapitánka Slaninová. Hráčky Rožnova si šly tvrdě za svým. Tak tvrdě, že to nejednou bolelo i je, a Přerov získal možnost přesilové hry, kterou bohužel neproměnil. Na začátku druhé třetiny osamocená hráčka Rožnova před přerovskou brankou překonala i gólmanku a vrátila Rožnovu vedení. Odpověď Přerova na sebe nenechala dlouho čekat, a za dvě minuty bylo vyrovnáno. O tom, že se tedy jednalo o zcela vyrovnaný zápas, svědčila i třetí bezgólová třetina, která ovšem herně patřila Přerovu, ale vsítit branku se mu už nepovedlo, a tak remízoval s Rožnovem 2:2.

FBC Vikings Kopřivnice: FBC Spartak Přerov 2:6
Góly (asistence): Hrčková (Smékalová), Segeťová (Slaninová), Slaninová, Smékalová (Stržínková), Segeťová, Segeťová (Slaninová)

Do svého druhého zápasu nastoupil Přerov ani ne po dvaceti minutovém oddechu. Byť unavené, ale rozjeté hráčky Přerova nikdo nemusel dvakrát pobízet. První třetina končila za stavu 2:1 pro Přerov. V druhé třetině se opět prosadila svou sólovou akcí kapitánka Slaninová, a následná hra se z větší části odehrávala na soupeřově obranné polovině. Soupeř se ve třetí třetině zmohl ještě na jeden protiútok, ale následně podlehl neutichajícímu nátlaku přerovských hráček, které nadělily Kopřivnici, sice ne sněhovou, ale řádnou nadílku.

Sestava: Dvořáková, Dvorská, Gaďourková, Veselá, Segeťová, Zmeškalová, Simonová, Smékalová, Slaninová, Nucová, Šustová, Hrčková, Stržínková

Autor článku: Barča Gaďourková