Ženy se vezou na vítězné vlně

Poslední 4 zápasy se ženám velice vydařily, vraťme se zpátky v čase o 14 dní. Do Kopřivnice vyrazilo 6
statečných hráček a jedna golmanka.

Přerov - Bílovec 7:3

Prvním soupeřem byly hráčky Bílovce. I přes více než dvojnásobný počet hráček Bílovce se Přerovu
zápas herně velmi vydařil i přes drobná zaváhání hráčky Přerova dobře plnily taktické pokyny.
Převážnou většinu času Přerov udával tempo hry z čehož pramenilo 7 branek. Utkání zlomil rychlý
hattrick Markéty Šrámkové, která vsítila 3 branky v méně než 2minutách na začátku druhé třetiny.

Markéta Šrámková, Markéta Šrámková (Jana Hrčková), Markéta Šrámková, Markéta Šrámková
(Tereza Čevelová), Veronika Slaninová (Karolína Krobotová), Tereza Čevelová (Markéta Šrámková),
Veronika Slaninová.

Přerov - Hranice 2:1

Ve druhém zápase ženy narazily na ambiciózního nováčka z Hranic, který disponuje nespočtem
zkušených hráček po velmi vyrovnaném boji, který stál hodně sil ženy Přerova berou zaslouženě 3
body. Velkou pochvalu za výkon zaslouží gólmanka Lucie Řeháková.

Tereza Čevelová (Karolína Krobotová), Veronika Slaninová (Jana Hrčková).

Přerov - Prostějov 6:3

V sobotu dne 9.11 vyrazily ženy Přerova do ostravské arény změřit síly s dosud neporaženými
hráčkami Prostějova a splnit papírové předpoklady s posledním družstvem tabulky Šumperkem. Na
zápas vyrazilo tentokrát 7 hráček + 1 golmanka v tomto komfortním počtu si hráčky mohly dovolit
pravidelně střídat 3 hráčky v obraně a 4 hráčky v útoku.
Taktika na zápas s Prostějovem byla jasně daná, skloubit ostřílenou zkušenost se zdravím mládím.
Ženy Přerova předvedly proti houževnatému soupeři velmi kvalitní výkon. Hráčky byly silné
v rozehrávce a na míčku, když se přidalo kvalitní zakončení a dobrý výkon gólmanky tak se zrodil
výsledek 6:3. Zasloužené vítězství se zrodilo ve 100% zodpovědnosti všech sedmi hráček. Bodově
explodovala zejména Veronika Slaninová kdy zatížila konto protihráček šesti kanadskými body (3+3).

Veronika Slaninová (Tereza Čevelová), Tereza Oujezdská (Veronika Slaninová), Jana Hrčková
(Veronika Slaninová), Veronika Slaninová (Markéta Šrámková), Veronika Slaninová (Jana Hrčková),
Markéta Šrámková (Veronika Slaninová).

Přerov - Šumperk 7:0

Na zápas s Šumperkem se ženy Přerova musely nabudit aby zachytily úvod utkání a přetavily ho
v brzké vedení. Taktika vyšla na jedničku kdy v rychlosti a jednoduchosti byla síla a první třetina
skončila 4:0. Utkání prakticky bez nervů podpořila svým 100% výkonem a svým prvním čistým
kontem v ženské kategorii gólmanka Lucie Řeháková. Utkání jsme dohrály ve velmi poklidném tempu
na míčku a přidaly ještě 3 branky, zrodil se tedy výsledek 7:0. O dvě branky se postarala kapitánka
Jana Hrčková, která i přes mírné zranění kolene z prvního zápasu zatla zuby a opět byla vidět a
dovedla své družstvo k zaslouženému vítězství.

Markéta Šrámková (Jana Hrčková), Markéta Šrámková (Jana Boháčová), Jana Hrčková (Bára Gaďourková), Veronika Slaninová (Tereza Oujezdská), Jana Hrčková (Veronika Slaninová), Markéta Šrámková (Jana Hrčková), Tereza Čevelová (Tereza Oujezdská).

Již druhý turnaj v tak malém poštu hráček zaslouží pochvalu pro všechny hrající, protože 12 bodů je