Zubřice vybojovaly na turnaji elévek krásné druhé místo

Elévkyně Spartaku Přerov obsadily na sobotním turnaji v Ostravě krásné 2.místo, ikdyž v očích rodičů tento turnaj "vyhrály".

První zápas v této sezóně sehrály děvčata Spartaku s týmem elévek 1.SC Tempish Vítkovice. A i přes prohraný první poločas slavily Zubřice vítězství 7:5. V druhém zápase děvčata bojovaly s mladšími žákyněmi FBS Olomouc. Po prvním poločase (0:4), který naznačoval možnost uhrání pěkného výsledku se projevily obrovské rozdíly mezi mladšími žákyněmi a elévkami (věkové, výškové, výkonnostní) a Zubřice prohrály vysoko 0:14. Tato prohra se nakonec ukázala jako klíčová. Další zápas děvčata narazily na elévky FBS Olomouc a zápas vyhrály 10:6. Poslední zápas byl o "všechno" - prohra by Zubřice odsunula na třetí místo, ale jakýkoliv jiný výsledek jim zajistí celkové druhé místo. S týmem elévek FBC ČPP B.G. Ostrava se první poločas přetahovaly o výsledek, ale nakonec jej urvaly 5:4. V druhém poločase byla převaha Zubřic již znatelná a po posledním hvizdu píšťalky skončil zápas výhrou 9:6.

S ohledem na fakt, že se jednalo o první turnaj přerovských Zubřic v novém složení (Keclíková Kristýna, Kytlicová Anna, Pavlásková Veronika, Skřečková Tereza, Trombiková Julie, Zapletalová Nela a Zmeškalová Nikola) bylo vidět, jak každým zápasem je souhra větší a lepší.

Děkujeme Zubřicím za předvedený výkon, který je příslibem do dalších kol.

Autor článku: Martin Keclík