Ostatní slevy pro FBC Přerov

Sanasport

Členové klubu mohou využít slevu na nákup v internetovém obchodě www.sanasport.cz. K tomu slouží 2 slevové kódy, které vám na požádání sdělí Michal Majer - majer@florbalprerov.cz. Sleva se týká nezlevněného zboží, případně se sleva dopočítá ke zlevněnému zboží (viz níže).

Slevový kód 1: **********
Slouží k získání slevy 30 % na halovou obuv Asics a Mizuno

Slevový kód 2: **********
Slouží k získání slevy 20 % na vše od značek: adidas, Asics, Asics Tiger, CEP, Columbia, Craft, Deuter, Inov-8, Jack Wolfskin, La Sportiva, Kari Traa, Mammut, Merrell, Mizuno, Moose, Nalgene, New Balance, Oakley, On Running, Onitsuka Tiger, Reebok, Saucony, Skinners, Slazenger

Slevové kódy jsou platné 1 rok, tzn. do 14.8.2019 a nejdou kombinovat. Tzn. pokud budete mít zájem jak o halovou obuv Asics s 30 % slevou, tak např. i o tričko Asics s 20 % slevou, je třeba vytvořit 2 samostatné objednávky. Pokud by někdo chtěl takto objednat, ať napíše na e-mail teamsport@sanasport.cz a obchod vytvoří objednávku ručně, aby se neplatilo dvojí poštovné.

Vouchery platí na nezlevněné zboží, resp. sleva se dopočítává (když bude mít např. produkt Reebok už slevu 10 %, tak se sleva zvýší o 10 % do součtu 20 %).

 

Level UP Sports s.r.o.

Level UP SportsČlenové našeho klubu mohou využít slev na nákup hypotonických a iontových nápojů od firmy Level UP Sports. Např. Drink UP - 500 ml za 180 Kč a Drink UP - 1000 ml za 300 Kč. Pro získání slevy kontaktujte přímo prodejce s odvoláním na členství v FBC Přerov a dohodnutou slevu (slevu dohodl Michal Majer)

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!