...

Sponzoři, partneři a dárci FBC Přerov

Finanční spoluúčast poskytují

 
Sportovní činnost dětí a mládeže do 18 let je realizována za finanční spoluúčasti Statutárního města Přerova

Na činnost našeho klubu, investiční i neinvestiční akce finančně přispívá Olomoucký kraj


 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je dalším z finančních přispěvatelů našeho spolku.

Generální partneři 

 
1. generálním partnerem klubu je od sezóny 2010/11 akciová společnost MSEM, která se řadí mezi největší a nejvýznamnější dodavatele v rámci ČR v oboru elektromontáží. Pro letošní sezónu nesou její název i naše týmy hrající celostátní soutěže - muži A a junioři.
 

 
2. generálním partnerem klubu je od sezóny 2017/18 společnost BRF TRANS s.r.o., poskytující služby v autodopravě. Logo firmy najdete na dresech našeho mužského áčka.
3. generálním partnerem klubu je firma KUTIL CARS. Logo firmy najdete prakticky na každém dresu naší mládeže. Tato firma nám pravidelně přispívá právě na nákup dresů a díky ní máme děti jako ze škatulky!
 

Sponzoři a dárci

 
Firma TOSHULIN a.s. nám přispěla na nákup sportovního vybavení pro děti, které využíváme při trénincích. Podpory si velmi vážíme!
 

 
Děkujeme za finanční dar přerovské firmě ARDON SAFETY s.r.o., která vás chrání před pracovními úrazy. Některé ochranné pomůcky by se možná hodily i při florbalovém zápolení :)

 
PREST PŘEROV a.s. je tradiční českou strojírenskou firmou, zabývající se výrobou a montáži technologických zařízení a dílčích podskupin. Děkujeme.

 
Středomoravské stavby s.r.o., stavební firma z Přerova, která je na trhu již od roku 1993.
Ing. Milan Budník
 
Od roku 2016 nás finančně podporuje pan Milan Budník. Děkujeme!
RSDr. Josef Nekl
 
Děkujeme za podporu panu Neklovi! Vážíme si jí.
Českomoravská železniční opravna s.r.o. Přerov se od sezony 2014/15 řadí mezi další sponzory florbalového oddílu FBC Přerov. Jejím hlavním zaměřením je vývoj, projekce, výroba a montáž elektronických zařízení pro drážní vozidla včetně jejich programového vybavení a zajištění následného servisu.
 

 
Česká florbalová unie (ČFbU) organizuje soutěžní florbal v České republice. Pod jejími křídly a s její podporou soutěží i všechna naše přerovská mužstva.

 
Přerovská firma VISIMPEX a.s. nás finančně podpořila v roce 2017 a 2018. Děkujeme!
 
Florbalovým partnerem pro přerovský oddíl je od sezony 2014/15 florbalová značka Fat Pipe. V sortimentu značky Fat Pipe naleznete florbalové hokejky pro všechny věkové kategorie a mnoho dalších florbalových doplňků.
 
Ing. Jiří Neumann, specialista na prodej nemovitostí na Přerovsku. tel.: 724 100 139

 
   

 
Celoroční slevu na pizzu pro hráče FBC Přerov nabízí přerovská pizzerie Morello, která každoročně významně podporuje i letní turnaj Memoriál Pavla Vrby.

 
Kde jinde, než v baru Na Lokotce, si můžete po sportovním výkonu oddechnout :)
EPROJEKT logo malé - dopravní projekty
 
Náš klub podporuje také společnost EPROJEKT s.r.o. zabývající se dopravními projekty. Poskytuje také IT podporu našemu klubu.
PIXUPIX malé logo - pixel art dřevěná skládačka
 
Nový český výrobek od firmy wild pig. Dřevěné pixel art obrázky s proklatě nízkým rozlišením.
Firma SIGNALBAU s.r.o. Přerov byla založena v březnu 1993 se zaměřením na montáže technologických zařízení Českých drah a vyvolaných investičních akcí v oboru sdělovací a zabezpečovací techniky drah. Florbalový klub FBC Přerov podporuje od roku 2015.
 
Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízí kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.
 
Precheza a.s. má více než stoletou tradici, zejména ve výrobě anorganických chemických produktů. Je významným výrobcem a dodavatelem anorganických pigmentů v ČR, jedním ze tří výrobců titanové běloby v rámci zemí CEFTA a vývozcem technologického know how.
 
Speciální poděkování patří Sázkové kanceláři Fortuna a.s., která nám zdarma poskytla a stále poskytuje prostor v Mostní ulici pro naše trofeje a další předměty.
 
Přerovský deník zajišťuje mediální informovanost veřejnosti na Přerovsku ve formě novin. V každodenních vydáních často nechybí ani články týkající se našeho florbalového klubu.
 
Kabelová televize Přerov zajišťuje mediální informovanost veřejnosti na Přerovsku ve formě pravidelného televizního vysílání. V sekci Sport se mohou Přerované dozvědět i o výsledcích a chodu našeho klubu.

Všem, kteří nás podporují v naší činnosti, děkujeme!!!

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!