Junioři

Nadcházející zápasy

Litujeme, ale nebyly nalezeny žádné nadcházející zápasy.

Odehrané zápasy

duben 2022

FBC ZŠ Uničov
Sobota 30. dubna 2022, 8:00, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 21. kolo
FBC Přerov
14:3
FBC ZŠ Uničov
FBC Hranice
Sobota 2. dubna 2022, 12:00, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga juniorů - skupina 7, 20. kolo
FBC Přerov
4:5
FBC Hranice
SK K2 Prostějov
Sobota 2. dubna 2022, 8:30, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga juniorů - skupina 7, 20. kolo
FBC Přerov
14:4
SK K2 Prostějov

březen 2022

Fbc Excalibur Šternberk
Neděle 6. března 2022, 12:30, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 18. kolo
FBC Přerov
4:9
Fbc Excalibur Šternberk
FBC Mohelnice
Neděle 6. března 2022, 9:00, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 18. kolo
FBC Přerov
5:8
FBC Mohelnice

únor 2022

FBS Olomouc B
Neděle 20. února 2022, 12:30, SH Gymnázium Uničov
2. liga juniorů - skupina 7, 15. kolo
FBS Olomouc B
5:7
FBC Přerov
Asper Šumperk
Neděle 20. února 2022, 10:30, SH Gymnázium Uničov
2. liga juniorů - skupina 7, 15. kolo
FBC Přerov
3:2
Asper Šumperk

leden 2022

FBC ZŠ Uničov
Sobota 15. ledna 2022, 13:00, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 14. kolo
FBC Přerov
5:4
FBC ZŠ Uničov
FBS Olomouc B
Sobota 15. ledna 2022, 8:00, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 14. kolo
FBS Olomouc B
8:4
FBC Přerov

prosinec 2021

FBC Mohelnice
Sobota 11. prosince 2021, 14:00, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 11. kolo
FBC Přerov
4:4
FBC Mohelnice
Fbc Excalibur Šternberk
Sobota 11. prosince 2021, 10:30, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 11. kolo
FBC Přerov
7:1
Fbc Excalibur Šternberk

listopad 2021

SK K2 Prostějov
Sobota 27. listopadu 2021, 12:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 9. kolo
FBC Přerov
21:2
SK K2 Prostějov
FBC Hranice
Sobota 27. listopadu 2021, 10:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 9. kolo
FBC Přerov
6:6
FBC Hranice
Asper Šumperk
Neděle 14. listopadu 2021, 12:30, SH Gymnázium Uničov
2. liga juniorů - skupina 7, 7. kolo
FBC Přerov
5:4
Asper Šumperk
FBC ZŠ Uničov
Neděle 14. listopadu 2021, 9:00, SH Gymnázium Uničov
2. liga juniorů - skupina 7, 7. kolo
FBC Přerov
8:4
FBC ZŠ Uničov

říjen 2021

SK K2 Prostějov
Neděle 17. října 2021, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga juniorů - skupina 7, 6. kolo
FBC Přerov
13:2
SK K2 Prostějov
FBC Hranice
Neděle 17. října 2021, 10:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga juniorů - skupina 7, 6. kolo
FBC Přerov
3:4
FBC Hranice
Fbc Excalibur Šternberk
Sobota 2. října 2021, 13:00, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 4. kolo
FBC Přerov
12:2
Fbc Excalibur Šternberk
FBC Mohelnice
Sobota 2. října 2021, 8:00, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 4. kolo
FBC Přerov
11:2
FBC Mohelnice

září 2021

Asper Šumperk
Sobota 18. září 2021, 12:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 1. kolo
FBC Přerov
5:2
Asper Šumperk
FBS Olomouc B
Sobota 18. září 2021, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc B
4:15
FBC Přerov