Mladší žáci - Predátoři

Nadcházející zápasy

listopad 2021

SK K2 Prostějov
Sobota 6. listopadu 2021, 10:15, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
SK K2 Prostějov
6.11.
FBC Přerov Predátoři

Odehrané zápasy

duben 2022

FBS Olomouc 10
Sobota 30. dubna 2022, 12:40, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 22. kolo
FBC Přerov Predátoři
4:2
FBS Olomouc 10
Asper Šumperk
Sobota 30. dubna 2022, 11:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 22. kolo
Asper Šumperk
0:1
FBC Přerov Predátoři
FBC Tornáda Lutín
Sobota 30. dubna 2022, 10:20, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 22. kolo
FBC Tornáda Lutín
1:4
FBC Přerov Predátoři
FBS Olomouc 09
Sobota 30. dubna 2022, 9:10, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 22. kolo
FBC Přerov Predátoři
4:3
FBS Olomouc 09
FBC Tornáda Lutín
Neděle 10. dubna 2022, 13:45, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
FBC Tornáda Lutín
0:4
FBC Přerov Predátoři
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 10. dubna 2022, 12:35, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
FBC Přerov Predátoři
10:0
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Fbc ČD Cargo Šternberk U11
Neděle 10. dubna 2022, 10:50, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
FBC Přerov Predátoři
7:3
Fbc ČD Cargo Šternberk U11
FBC Hranice
Neděle 10. dubna 2022, 9:05, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
FBC Hranice
0:10
FBC Přerov Predátoři

březen 2022

FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 12. března 2022, 13:40, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga mladších žáků, 16. kolo
FBC Přerov Predátoři
4:0
FBC TJ TATRAN LITOVEL
SK K2 Prostějov
Sobota 12. března 2022, 12:30, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga mladších žáků, 16. kolo
SK K2 Prostějov
1:3
FBC Přerov Predátoři
FBC Mohelnice U12
Sobota 12. března 2022, 11:20, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga mladších žáků, 16. kolo
FBC Mohelnice U12
0:4
FBC Přerov Predátoři
FBC Mohelnice U11
Sobota 12. března 2022, 10:10, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga mladších žáků, 16. kolo
FBC Přerov Predátoři
9:0
FBC Mohelnice U11

únor 2022

FBS Olomouc 09
Neděle 6. února 2022, 13:05, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 11. kolo
FBS Olomouc 09
2:0
FBC Přerov Predátoři
FBC Přerov Panteři
Neděle 6. února 2022, 11:55, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 11. kolo
FBC Přerov Predátoři
2:1
FBC Přerov Panteři
SK K2 Prostějov
Neděle 6. února 2022, 10:10, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 11. kolo
SK K2 Prostějov
2:5
FBC Přerov Predátoři
FBC Traweko Lipník
Neděle 6. února 2022, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 11. kolo
FBC Přerov Predátoři
15:0
FBC Traweko Lipník

leden 2022

FBC Tornáda Lutín
Sobota 8. ledna 2022, 14:40, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBC Tornáda Lutín
0:15
FBC Přerov Predátoři
FBC Mohelnice U12
Sobota 8. ledna 2022, 12:55, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBC Mohelnice U12
1:5
FBC Přerov Predátoři
Asper Šumperk
Sobota 8. ledna 2022, 11:45, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBC Přerov Predátoři
2:3
Asper Šumperk
FBC ZŠ Uničov
Sobota 8. ledna 2022, 10:35, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBC Přerov Predátoři
9:0
FBC ZŠ Uničov

listopad 2021

FBC Traweko Lipník
Sobota 20. listopadu 2021, 14:15, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBC Traweko Lipník
0:4
FBC Přerov Predátoři
FBS Olomouc 09
Sobota 20. listopadu 2021, 13:05, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBC Přerov Predátoři
1:1
FBS Olomouc 09
Fbc ČD Cargo Šternberk
Sobota 20. listopadu 2021, 11:20, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBC Přerov Predátoři
12:2
Fbc ČD Cargo Šternberk
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 20. listopadu 2021, 9:35, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
0:8
FBC Přerov Predátoři
FBC Hranice
Sobota 6. listopadu 2021, 12:35, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
FBC Hranice
0:2
FBC Přerov Predátoři
SK K2 Prostějov
Sobota 6. listopadu 2021, 11:25, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
FBC Přerov Predátoři
4:1
SK K2 Prostějov
FBC Mohelnice U12
Sobota 6. listopadu 2021, 9:40, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
FBC Mohelnice U12
0:3
FBC Přerov Predátoři
FBC ZŠ Uničov
Sobota 6. listopadu 2021, 8:30, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
FBC Přerov Predátoři
5:1
FBC ZŠ Uničov

říjen 2021

Fbc ČD Cargo Šternberk
Neděle 10. října 2021, 12:05, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
Fbc ČD Cargo Šternberk
3:9
FBC Přerov Predátoři
FBC Mohelnice U11
Neděle 10. října 2021, 10:55, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
FBC Přerov Predátoři
5:1
FBC Mohelnice U11
FBS Olomouc 09
Neděle 10. října 2021, 9:10, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
FBS Olomouc 09
3:3
FBC Přerov Predátoři
Fbc ČD Cargo Šternberk U11
Neděle 10. října 2021, 8:00, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
FBC Přerov Predátoři
10:0
Fbc ČD Cargo Šternberk U11