Přípravka U14

Nadcházející zápasy

prosinec 2021

Fbc Secco Šternberk
Sobota 4. prosince 2021, 9:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBC Přerov U13
4.12.
Fbc Secco Šternberk
FBC Lipník
Sobota 4. prosince 2021, 10:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBC Přerov U13
4.12.
FBC Lipník
FBS Olomouc 13
Sobota 4. prosince 2021, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBS Olomouc 13
4.12.
FBC Přerov U13
FBK Jeseník
Sobota 4. prosince 2021, 13:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBK Jeseník
4.12.
FBC Přerov U13

leden 2022

FBC Mohelnice
Sobota 15. ledna 2022, 9:00, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga přípravek, 12. kolo
FBC Mohelnice
15.1.
FBC Přerov U13

Odehrané zápasy

duben 2022

FBC Lipník
Neděle 10. dubna 2022, 13:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
FBC Přerov U13
2:6
FBC Lipník
FBC ZŠ Uničov
Neděle 10. dubna 2022, 12:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
FBC ZŠ Uničov
3:3
FBC Přerov U13
FBS Olomouc 14
Neděle 10. dubna 2022, 11:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
FBS Olomouc 14
22:0
FBC Přerov U13
FBC Tornáda Lutín
Neděle 10. dubna 2022, 10:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
FBC Přerov U13
1:4
FBC Tornáda Lutín

březen 2022

Fbc Topgal Šternberk
Sobota 26. března 2022, 13:00, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek, 19. kolo
Fbc Topgal Šternberk
5:4
FBC Přerov U13
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 26. března 2022, 11:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek, 19. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
15:3
FBC Přerov U13
FBC Mohelnice
Sobota 26. března 2022, 10:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek, 19. kolo
FBC Přerov U13
4:13
FBC Mohelnice
Asper Šumperk
Sobota 26. března 2022, 9:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek, 19. kolo
FBC Přerov U13
0:16
Asper Šumperk

únor 2022

FBS Olomouc elévky
Sobota 26. února 2022, 10:55, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
FBC Přerov U13
1:5
FBS Olomouc elévky
SK K2 Prostějov
Sobota 26. února 2022, 10:20, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
SK K2 Prostějov
8:1
FBC Přerov U13
FBC ZŠ Uničov
Sobota 26. února 2022, 9:10, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
FBC ZŠ Uničov
2:2
FBC Přerov U13
FBC Tornáda Lutín
Sobota 26. února 2022, 8:35, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
FBC Přerov U13
2:3
FBC Tornáda Lutín
FBC Přerov U14
Sobota 26. února 2022, 8:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
FBC Přerov U13
7:0
FBC Přerov U14
FBK Jeseník
Neděle 6. února 2022, 13:30, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
FBK Jeseník
19:4
FBC Přerov U13
Asper Šumperk
Neděle 6. února 2022, 12:30, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
FBC Přerov U13
7:9
Asper Šumperk
FBC Hranice Orlíci
Neděle 6. února 2022, 11:00, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
FBC Přerov U13
8:6
FBC Hranice Orlíci
FBC Přerov U14
Neděle 6. února 2022, 9:30, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
FBC Přerov U14
1:14
FBC Přerov U13

prosinec 2021

FBC Tornáda Lutín
Sobota 18. prosince 2021, 13:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 10. kolo
FBC Přerov U13
2:6
FBC Tornáda Lutín
FBC ZŠ Uničov
Sobota 18. prosince 2021, 12:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 10. kolo
FBC ZŠ Uničov
4:3
FBC Přerov U13
FBS Olomouc 14
Sobota 18. prosince 2021, 11:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 10. kolo
FBS Olomouc 14
9:0
FBC Přerov U13
Asper Šumperk
Sobota 18. prosince 2021, 10:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 10. kolo
FBC Přerov U13
0:8
Asper Šumperk
Fbc Secco Šternberk
Neděle 5. prosince 2021, 12:30, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 8. kolo
Fbc Secco Šternberk
4:2
FBC Přerov U13
FBS Olomouc 14
Neděle 5. prosince 2021, 11:30, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 8. kolo
FBC Přerov U13
2:11
FBS Olomouc 14
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 5. prosince 2021, 10:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 8. kolo
Fbc Topgal Šternberk
21:4
FBC Přerov U13
SK K2 Prostějov
Neděle 5. prosince 2021, 9:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 8. kolo
FBC Přerov U13
3:7
SK K2 Prostějov

listopad 2021

SK K2 Prostějov
Sobota 6. listopadu 2021, 13:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
SK K2 Prostějov
9:2
FBC Přerov U13
FBC Přerov U14
Sobota 6. listopadu 2021, 11:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
FBC Přerov U14
3:17
FBC Přerov U13
FBS Olomouc 13
Sobota 6. listopadu 2021, 10:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
FBC Přerov U13
2:22
FBS Olomouc 13
FBC Lipník
Sobota 6. listopadu 2021, 9:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
FBC Přerov U13
1:12
FBC Lipník

říjen 2021

FBC Tornáda Lutín
Sobota 23. října 2021, 11:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 1. kolo
FBC Tornáda Lutín
10:3
FBC Přerov U13
FBC Hranice Orlíci
Sobota 23. října 2021, 10:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 1. kolo
FBC Přerov U13
3:8
FBC Hranice Orlíci
FBC Mohelnice
Sobota 23. října 2021, 9:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 1. kolo
FBC Mohelnice
8:1
FBC Přerov U13
FBC Přerov U14
Sobota 23. října 2021, 8:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek, 1. kolo
FBC Přerov U13
13:3
FBC Přerov U14