119_20220831_090827.jpg

10. ročník příměstského florbalového kempu je za námi

V předposledním srpnovém týdnu proběhl na hale Start Přerov již desátý ročník florbalového kempu, kterého se zúčastnilo téměř 80 dětí. Novinkou na kempu a vůbec do nové ligové sezóny byla možnost trénovat v nově zrekonstruované malé hale na Startu, kde je položen čerstvě nový povrch.

Co se týče programu, ten byl velice nabitý. Kromě florbalových tréninků v malé hale, byly pro všechny hráče připraveny atletické tréninky pod vedením kondičního trenéra Filipa Braunera, které probíhaly v tělocvičně na ZŠ U Tenisu.

Na tréninky do haly zavítali i dva odchovanci ze zkušenostmi ze Superligy - brankář Zdeněk Raška (Hattrick Brno) a Filip Hrabal (Panthers Otrokovice). Zpestření programu přinesla i návštěva trenéra mužského A-týmu Petra Maliny, který odvedl dva tréninky se zaměřením na Skills, či úterní návštěva hráčů Florbal Chodov, kteří zastupují našeho florbalového partnera - značku Fatpipe.

Jako každý rok nechyběla také návštěva vířivky, přerovského bazénu, či Laguny, kde proběhlo sportovní odpoledne - hrál se nohejbal, vybíjená či floorgolf. Nechyběl ani florbalový biatlon nebo dvoudenní soutěž ALL STAR, kde všichni hráči soutěžili v různých florbalových disciplínách.

Celý kemp byl zakončen turnajem v Míchačkách. Zde nás navštívili hráči mužského A-týmu, kteří si jako kapitáni losovali své týmy pro smíšený turnaj hraný systémem 3 na 3.

Věříme, že si příměstský kemp všichni hráči naplno užili a že ve stejně hojném počtu setkáme i příští rok.