Vize

14_20210706_175447.jpg

Nadšení ze sportu je podporováno výchovou mládeže, která mění celý náhled na náš klub. Spousta vydařených akcí pro mladé sportovce nám dodává velkou energii pro zlepšování naší práce, která je zároveň našim koníčkem. Uvědomujeme si, že už nejsme uzavřenou komunitou, stáváme se klubem se vztahem na rodiče i přerovskou společnost obecně. Tento vztah chceme budovat pozitivní pokornou cestou a svým jednáním se odlišit od jiných sportovních klubů nejen v Přerově, ale v celém Olomouckém kraji. Na tomto přístupu je postavena právě naše filosofie

Klub se vydal směrem, jehož cílem je mít početnou základnu dětí s kompletní mládežnickou strukturou nejen u chlapců, ale i u dívek, kterým se věnuje početná skupina licencovaných trenérů, jejichž zápal a pracovitost bude značkou kvalitní výchovou mládeže v Olomouckém kraji. Našim přístupem k výchově dětí chceme jít příkladem i ostatním klubům v našem regionu. Výchova mládeže v klubu je postavena na dlouhodobé koncepci sportovního tréninku, kterou se snažíme vložit do tréninkovém procesu dle jednotlivých kategorií. Důležitou součástí je mít stabilní vedení klubu, bez kterého by klub nemohl naplno fungovat.

FBC Přerov má ambice stát a pomalu se stává nepřehlédnutelnou pozitivní sportovní značkou v Přerově a okolí. Pracujeme krok za krokem bez velkých marketingových plánů, rosteme organicky a přirozeně, na nové situace a výzvy reagujeme průběžně. Věříme, že pokora, kvalitní každodenní práce, vzdělávání, jehož výsledky přeneseme do praxe, přinese klubu dobré výsledky a jméno.

Chceme, aby každý, kdo vysloví FBC Přerov věděl, že se jedná o kvalitní a důvěryhodný sportovní klub s přesahem do výchovy dětí ke kamarádství, fair play jednání nejen ve sportu. Chceme, aby si každý pod pojmem “sport v Přerově” okamžitě vybavil FBC Přerov.