Muži A

FBC ORCA KRNOVFBC MSEM Přerov venku
sobota 30. 10. Divize, 1. kolo SH ZŠ Krnov
16:00
  • sobota 30. říjen 2021 od 16:00
  • SH ZŠ Krnov
  • Divize, 1. kolo

Starší žáci A

detail družstva
SK K2 ProstějovFBC Přerov
neděle 31. 10. Olomoucká liga starších žáků, 4. kolo SH Gymnázium Uničov
11:30
  • neděle 31. říjen 2021 od 11:30
  • SH Gymnázium Uničov
  • Olomoucká liga starších žáků, 4. kolo
FBS OlomoucFBC Přerov
neděle 31. 10. Olomoucká liga starších žáků, 4. kolo SH Gymnázium Uničov
13:50
  • neděle 31. říjen 2021 od 13:50
  • SH Gymnázium Uničov
  • Olomoucká liga starších žáků, 4. kolo

Elévové - Ďáblové

detail družstva
FBC Přerov ĎáblovéFBC Playmakers Prostějov
neděle 31. 10. Olomoucká liga elévů, 6. kolo SH Kostelec na Hané
8:30
  • neděle 31. říjen 2021 od 8:30
  • SH Kostelec na Hané
  • Olomoucká liga elévů, 6. kolo
FBC LipníkFBC Přerov Ďáblové
neděle 31. 10. Olomoucká liga elévů, 6. kolo SH Kostelec na Hané
9:30
  • neděle 31. říjen 2021 od 9:30
  • SH Kostelec na Hané
  • Olomoucká liga elévů, 6. kolo
FBC Přerov ĎáblovéFBC Tornáda Lutín
neděle 31. 10. Olomoucká liga elévů, 6. kolo SH Kostelec na Hané
11:00
  • neděle 31. říjen 2021 od 11:00
  • SH Kostelec na Hané
  • Olomoucká liga elévů, 6. kolo
FBC MohelniceFBC Přerov Ďáblové
neděle 31. 10. Olomoucká liga elévů, 6. kolo SH Kostelec na Hané
12:00
  • neděle 31. říjen 2021 od 12:00
  • SH Kostelec na Hané
  • Olomoucká liga elévů, 6. kolo

Elévové - Plameny

detail družstva
FBC HraniceFBC Přerov Plameny
sobota 30. 10. Olomoucká liga elévů, 5. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
9:30
  • sobota 30. říjen 2021 od 9:30
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga elévů, 5. kolo
FBC Přerov PlamenyAsper Šumperk
sobota 30. 10. Olomoucká liga elévů, 5. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
11:00
  • sobota 30. říjen 2021 od 11:00
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga elévů, 5. kolo
FBC Přerov PlamenyFBC TJ TATRAN LITOVEL
sobota 30. 10. Olomoucká liga elévů, 5. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
12:30
  • sobota 30. říjen 2021 od 12:30
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga elévů, 5. kolo
SK K2 ProstějovFBC Přerov Plameny
sobota 30. 10. Olomoucká liga elévů, 5. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
13:30
  • sobota 30. říjen 2021 od 13:30
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga elévů, 5. kolo

Ženy

IBK Hradec KrálovéFBC Přerov
sobota 30. 10. 1.liga žen, 7. kolo SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00
  • sobota 30. říjen 2021 od 18:00
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
  • 1.liga žen, 7. kolo
TJ Jablonné nad OrlicíFBC Přerov
neděle 31. 10. 1.liga žen, 8. kolo SH Červená Voda
13:00
  • neděle 31. říjen 2021 od 13:00
  • SH Červená Voda
  • 1.liga žen, 8. kolo