Nominace do síně slávy

Každý rok bude mít vedení klubu možnost vybrat jednoho hráče či činovníka klubu, který významně pomohl reprezentovat či budouvat dobré jméno FBC Přerov. Kritéria k uvedení do síně slávy jsou následující:

  • člověk, který se jakýmkoliv způsobem průběžně podílel na rozvoji celého klubu 
  • člověk, který pomohl rozvíjet mladé florbalisty v našem klubu
  • hráč, který svými florbalovými výkony udával vysoký standard hry
  • člověk, který získával respekt v klubu, u soupeřů i širší komunitě díky svému "fair" vystupování   
  • člověk, který již není aktivním hráčem v našem klubu

Ne všechny body musí být pro nominaci splněny. Čím více bodů, tím vyšší šance na zvolení do síně slávy. Kromě kvantitativníh hlediska bude posouzen pohled kvalitativní. Bod poslední je nutnou podmínkou pro zvolení do síně slávy. Každý rok mohou být nominovány max. tři osoby a zvolen je max. jeden

Uvedení do síně slávy

2017: PAVEL VRBA 

 Pavel byl u zrodu klubu v roce 2002 v přerovské Sokolovně. Byl jedním z mála, kdo sbíral zkušenosti z vyšších lig v okolních městech a tyto pak uplatňoval v Přerově, kde nastálo usídlil. Vedl klub, tým mužů a sám pak vedl i první mládežnické kategorie u nás. Pod jeho rukama prošli hráči jako Pavel Ceh, Filip Hrabal nebo Jarda Spáčil. Na hřišti působil v roli kapitána mužů a byl obávaných střelcem. Velký zápas sehrál v Play-off Poháru ČFbU, kdy hattrickem a gólem v prodloužení sestřelil prvoligový Žďár nad Sázavou. Léto si krátil hrou ve výběrovém týmu B.E.S.K.Y.D. Selection, kde sbíral medaile na mnoha turnajích. Pavel byl dlouhá léta i florbalovým rozhodčím, nejčastěji ve dvojici s kamarádem Jardou Kubáčem.