Tréninky

MUŽSKÁ SEKCE

Přípravka (Ďopan, Minarčík)
pondělí - 16:00-17:15 (SOU Kouřilkova)
středa - 16:00-17:30 (ZŠ Svisle)
čtvrtek - 15:30-17:00 (TJ Spartak Přerov)

Elévové
(Peluha, Pospíšilová)
úterý - 16:30-17:45 (SOU Kouřilkova)
čtvrtek - 15:30-17:00 (TJ Spartak Přerov)
pátek - 16:00-17:30 (SŠ Šířava)

Mladší žáci
(Ceh, Kavka)
pondělí - 17:15-18:30 (SOU Kouřilkova)
čtvrtek - 17:00-18:15 (TJ Spartak Přerov)
pátek - 14:30-16:00 (Městská sportovní hala Přerov)

Starší žáci
(Mitaš, Spáčil)
pondělí - 15:30-17:00 (Městská sportovní hala Přerov)
čtvrtek - 18:15-19:30 (TJ Spartak Přerov)
pátek - 18:00-19:15 (TJ Spartak Přerov)

Dorostenci
(Mitaš, Spáčil)
pondělí - 15:30-17:00 (Městská sportovní hala Přerov)
čtvrtek - 18:15-19:30 (TJ Spartak Přerov)
pátek - 18:00-19:15 (TJ Spartak Přerov)

Junioři
(Ceh, Malina)
středa - 16:00-17:30 (Obchodní akademie)
čtvrtek - 19:30-21:00 (TJ Spartak Přerov)
pátek - 19:15-20:45 (TJ Spartak Přerov)

Muži A
(Ceh, Malina)
středa - 16:00-17:30 (Obchodní akademie)
čtvrtek - 19:30-21:00 (TJ Spartak Přerov)
pátek - 19:15-20:45 (TJ Spartak Přerov)

Muži B (Klimecký)
úterý - 18:30-20:00 (Obchodní akademie)
čtvrtek - 19:30-21:00 (TJ Spartak Přerov)

DÍVČÍ SEKCE

Elévkyně, Mladší žákyně, Starší žákyně (Kubáč, Oherová)
pondělí - 15:30-17:00 (ZŠ Svisle)
čtvrtek - 17:00-18:30 (ZŠ Svisle)
pátek - 17:30-19:00 (SŠ Šířava)

Dorostenky, Juniorky, Ženy
(Janošek, Zavadil)
pondělí - 18:30-20:00 (SOU Kouřilkova)
úterý - 20:00-21:30 (Městská sportovní hala Přerov)
čtvrtek - 19:00-20:30 (Městská sportovní hala Přerov)

SPECIÁLNÍ TRÉNINKY

SKILLS trénink - trénink pro talentovanou mládež (Malina)
úterý - 17:45-19:00 (SOU Kouřilkova)

Brankářské tréninky
- start od října 2021, termín bude oznámen v Členské sekci v průběhu září


Seznam použitých zkratek v kalendáři:

MUA - Muži A, MUB - Muži B, MUC - Muži C, JUK - Junioři, DOK - Dorostenci, SZK - Starší žáci, MZKP - Mladší žáci Panteři, MZKR - Mladší žáci Predátoři , ELKD - Elévové Ďáblové, ELKP - Elévové Plameny, PRKZ - Přípravka Žraloci

ZE - Ženy, JUD - Juniorky, DOD - Dorostenky, SZD - Starší žákyně, MZD - Mladší žákyně, ELD - Elévky

Rozpis tréninků

Muži B - FBC Piranha Přerov

tréninky v úterý v 18:30 hod. na Obchodní akademii Přerov