2. kolo poháru Přerov zvládl výsledkem 10:5

V sobotu 28.8. se v pohárovém utkání FBC MSEM Přerov utkal s Florbalem Vsetín. A o góly nebyla nouze. Po vítězství 10:5 postupuje v poháru družstvo Přerova.

Mužský A-tým odehrál v sobotu 28.8. 2. kolo Poháru Českého florbalu. V premiéře na domácí palubovce přestřílel Vsetín 10:5 a postupuje tak do dalšího kola. Za Přerov se prosadili Váhala, Foldyna, Šefčík, Pavliš, Bělaška, Gavaller, Raška (2x), Kowalik (2x). Do zápasu nezasáhli Hrabica a Brauner.

Průběh utkání
: Už v první třetině si domácí postupně vybudovali náskok 4:0. V 7. minutě druhé třetiny Vsetín snižuje na rozdíl 2 branek (4:2) a zvyšuje otáčky. O minutu později uklidňuje domácí Lukáš Raška trefou na 5:2. Druhá třetina nakonec končí 7:2. Úvod třetí třetiny ovládl Vsetín hned třemi góly v řadě a opět dotahuje na rozdíl 2 branek (7:5). Závěr utkání ale domácí zvládli a po třech trefách ukončili zápas výsledkem 10:5.

Další kolo poháru odehraje mužský A-tým v neděli 5.9. od 17:00, soupeřem jim bude Horní Suchá nebo Český Těšín. Mužům tak nadále pokračuje příprava na novou sezónu. Po herním soustředění na ně čeká již desátý zápas.

SESTAVA: Raška V., Lanča - Porvol, Pospíšilík, Pavliš, Bělaška, Šefčík, Dvořák, Filka, Kavka, Foldyna, Kubalík, Ševčík, Raška L., Váhala, Šamořil, Kowalik, Gavaller