6 BODŮ PRO STARŠÍ ŽÁKY “B”

V neděli 3.10. odcestoval do Uničova ke svým prvním zápasům také B-tým starších žáků. Zápasy ve starší kategorii si vyzkoušelo hned 11 mladších žáků. Po výhrách nad Litovlí a Hranicemi si připsali prvních 6 bodů do tabulky Olomouckého přeboru starších žáků.

První zápas odehráli žáci s Litovlí. Přestože první branku zápasu vstřelila Litovel, následující branky už padaly jen z florbalek Přerova. Konečný stav 3:1 a starší žáci si tak připsali první výhru v sezóně.

Ve druhém zápase, proti Hranicím, jsme už mohli vidět více branek. V první třetině se přerovský tým trefil pouze jednou, avšak v následující periodě se Přerov trefil hned 6x. Ve třetí třetině přidal Přerov ještě gól na 8:0. Poslední branku zápasu vstřelily Hranice a redukovaly tak skóre na konečných 8:1 z pohledu Přerova.

SESTAVA: Němec, Eliáš - Alexa, Navrátil, Jurda J., Jurda V., Brauner, Majar, Pospíšilík, Dulovec, Gebauer, Hanák, Coufal, Remeš, Kabilka