Béčko starších žáků odcestovalo do Moravského Berouna

Starší žáci B odehráli v sobotu 18.12.2021 poslední zápasy před Vánoci. Utkali se s domácím Šternberkem B a Droždínem.

FBC Šternberk B - FBC Přerov B (8:4)

Tento zápas jsme nezačali vůbec dobře. Během první třetiny nás soupeř přehrával snad ve všem. Výsledkem byl stav 3:0 pro Šternberk. I přes zlepšený výkon ve druhé třetině Šternberk zvýšil své vedení na 5:0 dvěmi góly v oslabení. Poslední třetinu sice Přerovští florbalisté vyhráli poměrem 4:3, ale to už bylo pouze zmírnění vysoké porážky.

FBC Přerov B - FBC Droždín (7:2)

Tento zápas opět začal inkasovanou brankou ve vlastní přesilovce. Tři minuty na to poslední tým tabulky odskočil do dvoubrankového trháku. Kontaktní branku dokázal vstřelit Kuba Alexa a ještě před koncem třetiny dokázala srovnat Anička Kytlicová. Od této doby by se dalo říct, že Přerov dominoval na hřišti, ale Droždín hrozil rychlými brejky, které pochytal Roman Dulovec. Během utkání jsme zrychlili a zpřesnili naši hru. Nakonec utkání skončilo 7:2 pro béčko starších žáků.

Sestava: Dulovec R. - Dulovec T., Hanák, Bittner, Kytlicová, Antoniazi, Alexa, Kabilka, Majar, Pospíšilík, Jurda V., Remeš

Děkujeme soupeřům za utkání a těšíme se na další střetnutí.