Béčko starších žáků ve Velké Bystřici stoprocentní

V sobotu 13.11. odcestovali starší žáci B doplnění o hráče z řad mladších žáků ke dvěma zápasům do Velké Bystřice. V prvním zápase se utkali s tým Jeseníku, ve druhém pak vyzvali FBC Traweko Lipník. Naši žáci tak získali další cenné zkušenosti.

FBC Přerov - FBK Jeseník 6:3

Přerov se dostal do vedení již po 32 sekundách, kdy se prosadil Remeš. Další branku přidal o 6 minut později Kowalik. Jeseníku se ještě podařilo v poslední minutě první třetiny snížit na 1:2. Na začátku druhé třetiny dostal Jeseník příležitost v podobě trestného střílení, které však nevyužil. Dvě minuty nato se však Jeseníku podařilo srovnat, ale vyrovnaný stav trval pouhých 27 vteřin, když se prosadil Čajánek. Následně se podařilo Jeseníku ještě jednou vyrovnat, ale všechny následující branky již vstřelil pouze přerovský celek. Ještě do konce druhé třetiny vrátila Přerovu vedení Anna Kytlicová. Ve třetí třetině přidali své druhé góly v zápase Kowalik a Kytlicová. Přerov tak porazil Jeseník 6:3.

FBC Přerov - FBC Traweko Lipník 14:2

Do druhého zápasu vstoupil Přerov výborně, když již během první minuty vstřelil 3 branky. Prosadili se Tomáš Dulovec, Štěpán Kowalik a Jakub Čajánek. V první třetině přidal Přerov ještě 2 branky, když se prosadila Anna Kytlicová a svým druhým gólem v zápase také Kowalik. V druhé třetině přidali naši žáci další 4 branky, když se prosadil Brauner, Majar a další dvě branky přidal Kowalik. Během druhé třetiny se prosadil 2 brankami také Lipník, který tak snížil na 2:9. V poslední třetině přidal Přerov dalších 5 branek. Své druhé branky v zápase přidali Čajánek a Majar. K neskutečným 7 gólům se prostřílel Kowalik.

Sestava: Dulovec R., Eliáš - Mück, Navrátil, Brauner, Majar, Dulovec T., Hanák, Kytlicová, Čajánek, Remeš, Kowalik, Kabilka