Související zápasy

FBC Přerov
160_20230126_092523.jpg

Další dvě výhry pro juniory

Další zápasy odehráli junioři v půlce ledna v Mohelnici, kde na ně čekal zápas s Mohelnicí a Šternberkem. Po menším dramatu v zápase s Mohelnicí a jednoznačném průběhu se Šternberkem dovezli domů 6 bodů, čímž si upevnili druhé místo zaručující postup do nástavby 2.ligy juniorů.

Přerov - Mohelnice 8:6

Co by bylo, kdyby…. Tak se dá nazvat tento zápas, který jsme sice dotáhli do vítězného konce, avšak co se dělo na hřišti?! Oproti minulému vzájemnému zápasu hrála Mohelnice velice dobře. Z naší strany odehrála skvělý zápas lajna dorostenců, což se o juniorské lajně úplně říct nedá. Ta sice vstřelila pár branek, ale za to její týmový projev na hřišti by nepatřil zrovna mezi ty, které by měli jít příkladem. Výsledek 8:6 je přijatelný, ale být 4x vyloučen kvůli řečím k rozhodčímu? Co by bylo, kdyby jsme na té trestné za tyto přestupky nebyli.

Přerov - Šternberk 17:2

Druhý zápas proti Šternberku byl z naší strany jednoznačnou záležitostí. Brankostroj se zastavil až na čísle 17. Zápas jsme využili převážně k nácviku různých herních situací.


Junioři tak nadále drží 2. místo s 11 bodovým náskokem, zaručující postup do nástavby, kam postupují dva týmy z naší a dva týmy z moravskoslezské skupiny.

Sestava: Nezmeškal, Novák - Spáčil, Coufal, Zavadil, Váhala, Pavliš J., Gavaller, Kapustka, Čajánek, Zbránek, Máčala, Řezníček