DERBY JE NAŠE!

Muži A odcestovali v sobotu 25.9. ke svému druhému zápasu Divize E. V Prostějově se utkali s domácím SK K2. Mužský A-tým dokázal i přes vlažný výkon v první třetině zvítězit 4:2. Po dvou zápasech jsou tak muži A stále stoprocentní.

První venkovní zápas muži odehráli na horké prostějovské půdě. Špatný vstup do zápasu, vlažná první třetina, následný obrat ve 2. periodě. Vypjatý souboj s Prostějovem nakonec ve prospěch Přerova. Za Přerov se prosadili Pospíšilík, Raška L., Gavaller, Šefčík.

Průběh zápasu: V 7. minutě zápasu dostal brankář Ceh velmi smolný gól a Prostějov se tak dostal do vedení. Během první třetiny dostal 2 příležitosti v podobě přesilovek, avšak ani jednu nezvládl využít. Prostějov dokázal zvýšit na 2:0, když využil vyloučení Kowalika. Druhá polovina 2. třetiny však patřila hostujícímu Přerovu. První se prosadil Adam Pospíšilík, čímž dostal muže “na koně”. Během 8 minut zvládli Přerovští vstřelit všechny 4 branky. Skvělý obrat. Muži ukázali svou sílu. V poslední třetině jsme gól neviděli.

SESTAVA: Ceh, Lanča, Pospíšilík, Porvol, Pavliš, Šefčík, Bělaška, Kavka, Kubalík, Ševčík, Hrabica, Váhala, Raška L., Šamořil, Gavaller, Kowalik, Foldyna, Brauner

Komentář Šimona Váhaly: Jelikož patřím mezi hráče, kterým vyhovují taková vyhrocená utkání, tak já jsem si zápas vážně užil. První třetina byla od nás pomalejší a Prostějovu jsme dávali zbytečně moc prostoru, čehož využili. Naštěstí jsme se zvedli po prvním gólu a hned už nám všem bylo jasné, že vítězové utkání budeme my, což se i stalo.

Další zápas v rámci Divize E odehraje mužský A-tým na domácí palubovce s Třincem. Dorazte naše áčko v neděli 3.10. od 17:00 podpořit na domácí halu Spartak.