Dorostenci bodovali v Litovli

V sobotu 4.12. se vydali dorostenci do Litovle, kde sehráli poslední dva zápasy základní části s Lipníkem a domácí Litovlí.

FBC Lipník - FBC Přerov 2:3

V utkání o první místo ve skupině s Lipníkem se naši dorostenci dlouho nedokázali prosadit. Nakonec to byl soupeř, který po chybě Nezmeškala otevřel skóre. Přerováci dokázali srovnat zásluhou Spáčila. Stejný hráč byl také u toho, když po jeho srážce s Nezmeškalem soupeř na začátku třetí třetiny odskočil podruhé do vedení tentokrát na 2:1. Za pět minut si ovšem vzal slovo Jonáš Pavliš, který dokázal opět srovnat krok a za pár okamžiků už dával Rusek na 3:2. Závěrečný tlak už naše obrana v čele s Nezmeškalem ustála.

FBC Tatran Litovel - FBC Přerov 0:16

V utkání s Litovlí bylo vidět že soupeři z různých důvodů chybí osm hráčů a mají za sebou těžký zápas s Hranicemi. Pomalejší rozjezd nakonec skončil kanonádou, která se zastavila až na stavu 0:16.

Soupeřům děkujeme za utkání.

Sestava: Nezmeškal - Zelinka, Pavliš, Spáčil, Machala, Chupáč, Bittner, Pospíšilík, Pospíšil, Rusek, Rejhon, Coufal, Vrána, Čajánek