Dorostenci doma bez bodu!

V sobotu 29.1. 2022 se na domácí hale Spartak představili dorostenci. Odehráli zápasy s Lipníkem a Mohelnicí.

FBC Přerov - FBC Zeal Lipník 2:8

Dorostenci si na druhé domácí utkání v sezoně nachystali pro rodiče nejhorší výkon v sezóně. Během první třetiny dokázali se soupeřem držet krok i stav. Ale od druhé třetiny byl Lipník ve všem lepší a zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem.

FBC Přerov - FBC Mohelnice 4:5

Vstup do utkání se domácímu týmu povedl. Bohužel přišlo nesmyslné vyloučení Buksy, které dostalo Mohelnici "na koně". Domácí přes zlepšený výkon dokázali srovnat. V brance se poprvé v sezóně objevil Eliáš. Bohužel nezabránil průběžnému vedení soupeře 5:1. Naději dal domácím ve 27. minutě Pavliš. Bohužel další branky přišli příliš pozdě a nakonec složili pouze ke kolekci skóre na 4:5

Sestava: Dulovec, Eliáš - Bittner, Coufal, Machala, Pavliš, Rusek, Zbořil, Buksa, Kapustka, Vrána, Zelinka

Děkujeme soupeřům za utkání a těšíme se na další střetnutí.