Související zápasy

FBC Přerov

Dorostenci drží bednu

Další zápasy odehráli dorostenci v uplynulém víkendu v Šumperku, kde na ně čekal zápas s Litovlí a s domácí rezervou Asperu. I přes marodku, která nejen u tohoto týmu, ale celkově v celém klubu či olomoucké metropoli panuje, odcestovali kluci v počtu 13 hráčů a 2 brankářů a to za klasické výpomoci starších žáků.

Přerov - Litovel 6:3

V zápase s Litovlí jsme potvrdili roli favorita, i když se výhra nerodila zrovna lehce. Do zabetonovaného soupeře se nehrálo špatně, avšak i přes drtivé držení míčku na naší straně jsme nebyli schopni vstřelit gól a v koncovce jsme se dosti trápili. Soupeř hrozil pouze z brejkových situací, ač pouze ojediněle, dokázal třikrát skórovat. Naštěstí se nám povedla třetí třetina, kde jsme přestali hrát na krásu a z akcí hranných na anketu o Zlatou helmu jsme se přepli na přímočařejší mód, který nás dovedl k vítězství.

Přerov - Šumperk B 4:3

I když se jedná o B-tým, Šumperk má skvělé hráče snad ve všech kategoriích, což platilo i pro tento zápas. Oproti zápasu s Litovlí se hrál florbal, což diváky muselo bavit. První třetinu jsme odehráli skvěle, bohužel koncovka opět hořela. Soupeř šel do vedení po individuální akci, kdy nás pomotal u naší střídačky a nekompromisně zakončil. Branka náš tým nepoložila, ve druhé třetině se nám podařilo vyrovnat a v třetím dějství dokonce odskočit na 4:1. Soupeř ke konci třetiny udělal ze zápasu drama, když ve hře v šesti lidech dokázal dvakrát skórovat. Naštěstí nám pomohlo vyloučení soupeře a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

Dorostenci po dalším bodovém zisku drží třetí místo. Herně už to vypadá lépe než na začátku sezony. Uvidíme, jak si povedou ve druhé půlce sezóny.

Sestava: Nezmeškal, Dulovec R. - Zavadil, Coufal, Brauner, Dulovec T., Zbránek, Zbořil, Buksa, Čajánek, Alexa, Vrána, Jurda J., Antoniazi, Zelinka