Dorostenci odehráli další zápasy

Dorostenci v sobotu odcestovali do Mohelnice na své další zápasy, tentokrát proti prvnímu a poslednímu týmu tabulky - Mohelnici a Droždínu.

FBC Přerov - FBC Mohelnice 3:8

Vstup do zápasu se Přerovu nepovedl, po rychlých gólech v první minutě vedla Mohelnice už 2:0. Na snížení Kristiána Buksy v 9. minutě opět zareagovala Mohelnice dvěma góly.

Začátek druhé třetiny se odehrával převážně na polovině soupeře. Po dvou brankách v nabídnutých přesilovkách byl stav 3:4. Zbytek zápasu už dávala góly jen Mohelnice a i přes pětiminutovou hru bez brankáře se Přerovu nepodařilo Mohelnici dotáhnout a zápas skončil 3:8.

FBC Přerov - FBC Droždín 4:0

Ze začátku zápasu se hráči Droždína drželi na své polovině a čekali, co Přerov vymyslí.. Prerov se ale taktéž držel na vlastní polovině a diváci si mohli užívat předvedenou hru obou týmů. Díky nepřesným nahrávkám, nepohyblivosti, malému počtu střel, slabé komunikaci a přístupu k utkání přerovských hráčů se hrál nečekaně vyrovnaný zápas. Šance Droždína vychytal brankář Dulovec a za záda droždínského brankáře dostali míček Zelinka, Antoniazi a dvakrát Čajánek. Dorostenci tak utrpěli vítězství 4:0 a mohli se těšit na pondělní trénink, kde je čekalo malé překvapení.