Dorostenci poprvé prohráli!

Dorostenci se vydali v neděli 9.1. 2021 na zápasy do Šumperku, kde se utkali s rezervami Olomouce a domácího Asperu.

FBC Přerov - FBS Olomouc B 6:1

Z kraje utkání se Olomouc dostala do vedení střelou na zadní tyč. Chvíli poté bylo nařízeno trestné střílení po faulu Buksy ve vlastní přesilovce. S tím si však Dulovec poradil bravurně. Obrat nastartoval Jonáš Pavliš, který využil přesilovou hru. Poté přerovští dorostenci hru kontrolovali a jediné problémy byly propady na středu hřiště, které likvidoval ve výborné formě chytající Dulovec. Velkou měrou se pod výsledek podepsal také tříbodový Jonáš Pavliš.

FBC Přerov - Asper Šumperk B 1:2

Velice těžký soupeř, kterého dokázali Přerováci v prvním utkání sezóny přetlačit 2:1. Tentokrát už v první minutě využil Jarmar trestné střílení a Šumperk vedl. V sedmé minutě po spolupráci Ruska a střílejícího Kapustky bylo srovnáno. Hra se přelévala ze strany na stranu. Oba brankáři drželi své týmy. Blízko první brance v přerovském dresu byl Buksa, ale orazítkoval pouze horní tyč. Také Zelinka napálil míček pouze do břevna. Na začátku třetí třetiny tohle vše mohlo přerovské  dorostence mrzet dvojnásob, protože po brejku poslal Šumperk do vedení Pírek. Do konce zápasu si sice přerovské FBC vypracovalo ještě několik šancí, ale využít je nedokázalo.

Soupeřům děkujeme za utkání a těšíme se na další vzájemné zápasy!

Sestava: Dulovec R., Nezmeškal - Pavliš, Machala, Zbránek, Coufal, Bittner, Rusek, Kapustka, Čajánek, Buksa, Pospíšilík, Zelinka, Vrána, Spáčil, Rejhon