Dorostenci porazili Hranice

V neděli 7.11. odehráli svůj další zápas dorostenci. Dorostencům chyběli čtyři hráči ze stálé soupisky. Postupně vypadli z různých důvodů Rusek, Chupáč, Pospíšil a Zbořil. Díky těmto absencím mohli poprvé nastoupit v kategorii dorostenců Kapustka a Oulehla.

FBC Přerov – FBC Hranice 3:1

Během první třetiny se hra přelévala z jedné strany na druhou. Šance na obou stranách pokryli brankáři nebo zblokovala obětavá obrana. Až v 10. minutě se po krásné kombinaci prosadil do šibenice Zbránek. Hranice hrozili hlavně z brejků, které spolehlivě likvidoval Nezmeškal. Ve 20. minutě se z hranice malého brankoviště prosadil Kapustka a svým prvním gólem v kategorii zvýšil na 2:0. Ve 3. třetině se nejdříve blýskl skvělým reflexem Nezmeškal, aby ho za 40 vteřin překonal po nedůrazu před přerovskou brankou Juřica. Dvoubrankové vedení vrátil Spáčil a dal, tak vzpomenout na bleskovou gólovou odpověď ze zápasu se Šumperkem B. Do konce utkání se již skóre nezměnilo a konečný výsledek byl 3:1 pro přerovské dorostence.

Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na další vzájemný zápas!

Sestava: Nezmeškal – Bittner, Pavliš J., Hrubča, Zbránek, Machala, Oulehla, Kapustka, Zelinka, Rejhon, Spáčil