Dorostenci porazili oba týmy Prostějova

V neděli 21.11. se dorostenci vypravili do Šumperku, kde je čekali souboje s oběma prostějovskými týmy. Poprvé se v týmu ukázali Pavel Vrána a Jan Pospíšilík, kteří svou premiéru ozdobili skvělými výkony.

Playmakers Prostějov – FBC Přerov 3:9

Přerov si dokázal vytvořit tlak od začátku utkání, který bohužel nedokázal využít. Skóre se povedlo otevřít až Zbránkovi na začátku 8. minuty. Ale co čert nechtěl za třicet vteřin nahození Zedníčka zapadlo za bezmocného brankáře Přerova. Vedení vrátili v oslabení přerovákům Bittner s Čajánkem. Poté jsme kontrolovali průběh utkání a navyšovali náskok až na 1:8. Tři minuty před koncem se podařilo Prostějovu snížit, ale na tento gól okamžitě odpověděl Zbránek svojí třetí brankou v utkání. Poslední slovo v zápase, ale měli Playmakers, když po akci zpoza branky určili konečnou podobu skóre na 3:9.

FBC Přerov – SK K2 Prostějov 4:3

I tohle utkání začal Přerov ve vysokém tempu a dokázal vstřelit úvodní branku zápasu zásluhou Hrubči. A když za tři minuty Čajánek zvyšoval na 2:0, tak to vypadalo na klidnější zápas. Ale za minutu Prostějov po chybě u mantinelu snížil střelou na vzdálenější tyč. Ve 20. minutě vybojoval Machala míček za brankou a naservíroval ho Chupáčovi, který propálil všechno co mu stálo v cestě. Prostějov hrozil rychlými brejky a situacemi před malým brankovištěm, ale všechno vyřešil s přehledem Nezmeškal s pomocí obrany. Když minutu před koncem zvyšoval na 4:1 Machala, tak to vypadalo na hotový zápas. Nicméně Lasovský stihl ještě vyrobit drama, když snížil dvěmi slepenými góly na 4:3. Závěrečný nápor už ale nepřišel.

Oběma soupeřům děkujeme za utkání a těšíme se na příští vzájemné setkání.

Sestava: Nezmeškal – Bittner, Coufal, Chupáč, Pavliš, Rusek, Čajánek, Pospíšilík, Hrubča, Machala, Spáčil, Zbránek, Zelinka, Vrána