Související zápasy

FBC Přerov

Dorostenci se dvakrát ukázali v Třinci

Po postupu do druhého výkonnostního koše odcestoval tým dorostenců dvakrát do Třince, kde odehráli další čtyři kvalitní zápasy. Postupně odehráli zápasy s Hattrickem Brno, Torpédem Havířov, SFK Havířov a Třincem. Jednalo se o velice vyrovnaný koš, kde o postupu nebo sestupu do jiných košů rozhodoval každý získaný bod.

Přerov vs. Hattrick 7:2

Hattrick, jakožto favorit skupiny přijel v oslabené sestavě, jelikož vybraní dorostenci odcestovali na celostátní ligu juniorů. I tak se první půlku zápasu jednalo o vyrovnaný zápas. Náš stroj se rozjížděl pomaleji, avšak během druhé třetiny převzal otěže zápasu a došel si pro zaslouženou výhru. Hattrick proti Hattricku nasázela posila z Mohelnice - Kryštof Kuba.

Přerov vs. Torpédo Havířov 2:4

S Havířovem se hrála taktická bitva, kterou rozhodla až třetí třetina. Šance byly během zápasu k vidění na obou stranách, do vedení se mohly dostat oba týmy. I tak se šlo do třetí třetiny za stavu 1:1. Zde jsme bohužel měli dvouminutový výpadek, kde jsme inkasovali dvě branky a následně nevyužili nabídnutou přesilovku. I přes to, že se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. To bylo z naší strany vše, soupeř upravil ještě skóre při naší hře bez brankáře.

Přerov vs. SFK Havířov 7:2

Po týdnu jsme se opět vydali do Třince. Měli jsme co napravovat, jelikož hra v předešlém víkendu v této hale nebyla z naší strany úplně ideální. Proti Havířovu to byl v první půlce zápasu hlavně boj s jejich gólmanem, který držel svůj tým nad vodou. V zápase se nám dařilo, ale hořeli jsme v koncovce. To se změnilo od půlky zápasu, kdy nám to tam konečně začalo padat, což nám dodalo i větší klid na florbalkách a zaslouženě jsme si došli pro výhru.

Přerov vs. Třinec 2:3

V této lize je úplně jedno, jaký výsledek odehrajete v předchozích vzájemných zápasech se svými soupeři, což se potvrdilo i v zápase s Třincem. Ten nám chtěl na domácí palubovce vrátit naší demolici z Moravského Berouna, kde jsme zvítězili 10:1. Teď se hrála naprosto vyrovnaná bitva. Bohužel v zápase jsme hodně šancí spálili. Soupeř těžil hlavně z brejkových situací, ale co nás nejvíc musí mrzet, jsou hned dvě inkasované branky po neskutečných individuálních chybách. Když už to vypadalo, že zápas dojde do nájezdů, minutu a půl před koncem jsme inkasovali po slepené brance rozdílovou branku, která byla ve výsledku jako rozhodující.

Dorostenci skončili ve druhém koši na třetím místě a další dva turnaje odehrají v Brně, kde je čeká doposud asi nejtěžší výzva v podobě soupeřů ze Zlína, Gullivers Brno, Otrokovic a Troopers.