Související zápasy

FBC Přerov

Dorostenci si s předstihem zajistili třetí místo

V domácím prostředí se po delší době ukázal tým dorostenců, bojující o třetí místo ve druhé lize dorostenců. Kluci si v domácím prostředí vedli skvěle, když si vyšlápli na lídra tabulky z Uničova, kterému sebrali dva body a zároveň porazili rezervu Olomouce. Získané čtyři body jim s předstihem zaručili umístění na bedně v podobě třetího místa.

Přerov - Olomouc B 5:3

Byli jsme spíše nemile překvapeni, že Olomouc přijela v devíti lidech, když jejich Áčku skončila sezona a starší žáky čeká mistrovství republiky. A tak se čekalo, že přijedou spíše v plné síle. Opak byl pravdou. Zápas nebyl moc pohledný a až do posledních pěti minut jsme ho měli ve vlastních rukách. Ke konci zápasu za stavu 5:1 dala Olomouc dva slepené góly a dostala do našich rukou mírnou nervozitu. Zápas jsme nakonec dotáhli do vítězného konce a připravovali se na zápas tohoto dne - proti Uničovu.

Přerov - Uničov 4:4

Docela nás potěšilo, že soupeř kvalitou Uničova musí proti našim 16 hráčům stáhnout sestavu na dvě lajny a postavit se do bloku na své půlce. Na Uničov jsme se ale dobře nastavili v hlavách, hráli jsme hodně na míčku a vytvořili si řadu šancí. Soupeř spoléhal hlavně na své individuality a šance si tvořil převážně z brejkových situací. Po dvou třetinách jsme se dostali do vedení 4:2. Soupeř ale dokázal po dvou slepených brankách skóre dorovnat. Ke konci zápasu jsme bohužel z velkého tlaku a nějaké té nastřelené tyčce už skóre nezměnili. Na jednu stranu jsme byli rádi za bod, ale byl v nás pocit, že jsme tento zápas měli prostě vyhrát.

Dorostenci si tedy díky získaným čtyřem bodům zajistili třetí místo. K posledním dvěma zápasům pojedou do Mohelnice, kam ale určitě nechtějí jet pouze na výlet a dohrát sezónu.

Sestava: Nezmeškal, Dulovec R. - Chupáč, Coufal, Čajánek, Macháček, Spáčil, Zbránek, Pospíšilík, Kapustka, Bittner, Antoniazi, Vrána, Buksa, Dulovec T., Alexa, Jurda J., Majar