Související zápasy

FBC Přerov

Dorostenci v domácím prostředí neprohráli

V uplynulém víkendu se na domácích kostkách ukázal tým dorostenců, který v početné sestavě nastoupil proti Prostějovu a rezervě Olomouce. V obou zápasech se týmu povedlo bodovat a tak si upevnil třetí místo v tabulce.

Zápasy proti Prostějovu jsou letos opravdu zvláštní. Ve starších žácích proti nám stojí zeď vyčkávajících hráčů na půlící čáře, v dorostencích jsme opět zažili to samé. Což nám úplně nevadí, spíše nám to hraje do karet. Už s ohledem na zvláštní systém soupeře jsme více na míčku, první třetinu vyhráváme 3:2, problém nám dělá akorát individualita soupeře Zips. Od druhé třetiny je to spíše bušení do obrany soupeře s pokračováním v části třetí. Konečný výsledek 9:3.

Druhý zápas proti rezervě Olomouce byl už vyrovnanější. Soupeři oproti jejich prvnímu zápasu přijeli na pomoc kluci z A-týmu, vracející se z 1.ligy dorostenců ve Zlíně. Tohle jsme uvítali, aspoň měl zápas kvalitnější obsazení a větší grády. Soupeř se jako první dostal do vedení, avšak náš tým dokázal zápas otočit na 3:1 ve svůj prospěch. Bohužel ve třetím dějství jsme udělali dvě větší hrubky v obraně, které soupeř potrestal a dal zápasu konečnou tečku - 3:3. I tak se jednalo asi o nejlepší vystoupení tohoto týmu v sezoně, kdy hra měla konečně nějaký obraz. Zároveň jsme si vytvořili hodně gólových šancí, avšak bez gólové radosti.

Sestava: Nezmeškal, Dulovec R. - Spáčil, Alexa, Chupáč, Bittner, Brauner, Coufal, Čajánek, Cáb, Kapustka, Zbořil, Zbranek, Pospíšilík, Buksa, Antoniazi, Ondrůšek, Dulovec T., Jurda J