Dorostenci vyhráli ligu!

V sobotu 16.4. odehráli přerovští dorostenci poslední zápasy sezóny na domácí hale Spartak v Přerově.

FBC Přerov - FBC Zeal Lipník nad Bečvou 6:2

Jediný soupeř, který nás v sezóně dokázal dvakrát porazit byl právě Lipník. A tak kluci měli o motivaci postaráno. Zápas v brzkých ranních hodinách otevřel gólově Tomáš Rusek už v první minutě. Další branku přidal za 130 vteřin Jonáš Pavliš. Soupeř hrozil hlavně z brejků a jeden z nich využil v čase 6:20 Tamborský. Poté se čtyřikrát v řadě radoval Přerov. Poslední slovo měl soupeř, když minutu před koncem kosmeticky snížil na 6:2.

FBC Přerov - FBC Mohelnice 3:3

Stejně jako před měsícem se tito dva soupeři rozešli smírem. Mohelnice třikrát vedla, ale Přerov dokázal vždy srovnat krok. Na konečných 3:3 srovnal Čajánek po čtyřech a půl minutách hry bez brankáře.

Přerovští dorostenci dokázali nasbírat nejvíce bodů z celé soutěže, kterou tedy ovládli o bod před rezervou šumperského Asperu a třetí Mohelnicí. Děkujeme všem soupeřům za utkání. Taktéž patří dík všem rodičům, kteří nás celou sezónu podporovali. Děkujeme!