DOROSTENCI ZA 6 BODŮ!

V neděli 26.9. odehráli dorostenci své první zápasy po návratu do 2. ligy dorostenců v Lipníku nad Bečvou. Postupně se utkali s rezervou Šumperka a Mohelnicí. Do prvního zápasu kluci šli s čerstvými vzpomínkami z nedávného turnaje v Olomouci, kdy s tímto soupeřem padli po nájezdech 2:3.

Chtěli jsme soupeři porážku oplatit. Ale je potřeba uznat, že Šumperk byl mnohem aktivnější a většinu času udával tempo zápasu. Nicméně po dvou třetinách byl stav 0:0. První branka padla až ve 26. minutě do naší sítě, kdy Nezmeškalovi propadla střela z poloviny hřiště. Na odpověď potřeboval Přerov pouze 23 vteřin, kdy po krásné individuální akci skóroval Spáčil. Rozhodující třetí branku vstřelil z brejku Štěpán Kowalik. Tentokrát stálo štěstí na straně přerovských dorostenců, kteří přežili i závěrečný tlak soupeře, když je několikrát podržel brankář Nezmeškal a zvítězili 2:1.

Do utkání s Mohelnicí jsme vstoupili lépe než soupeř a brzy jsme vedli po brance Ruska 1:0. Během prvních dvou třetin hrál Přerov koncentrovaně a po důrazu před brankou přidal druhý gól. Ve třetí třetině, ale Mohelnice dokázala rychle srovnat a zápas začínal od nuly. Utkání nakonec rozhodla branka z přesilovky, ve které se prosadil Jonáš Pavliš.

SESTAVA: Nezmeškal – Coufal, Bittner, Chupáč, Pavliš, Zbránek, Pospíšil, Hrubča, Rusek, Kowalik, Čajánek, Spáčil, Rejhon, Zbořil