I přes první porážku vedou junioři nadále ligu

Juniorský tým má za sebou další čtyři zápasy druhé ligy juniorů.

Na začátku října se kluci ukázali na domácím hřišti na Spartaku, kde se utkali s Mohelnicí a Šternberkem. Oba zápasy zvládli bez většího dramatu a oba týmy porazili značným rozdílem.

Přerov - Mohelnice  11:2

Přerov - Šternberk 12:2

V uplynulém víkendu se junioři vydali na nedalekou cestu do Hranic. Na zápas odcestovalo 18 hráčů do pole, včetně 7 dorostenců a to z důvodu, že obě lajny juniorů čekal ještě ve večerních hodinách domácí zápas za mužský A-tým proti Zlínu. Premiéru v juniorském věku si odbyla i čtveřice dorostenců ročníku 2006 (Chupáč, Zbořil, Spáčil, Pospíšil).

Proti domácím Hranicím jsme dominovali na míčku, ve střelbě, ale ne ve střílení branek. Hranice postavili před svou bránu dvoupatrový autobus, který se nám nepodařilo prostřelit, včetně skvěle chytajícího brankáře. S hrou jsme byli spokojeni, s výsledkem...no co už, i takové zápasy někdy jsou.

Do druhého zápasu s Prostějovem jsme začali na tři lajny a cílem bylo vyhrát první třetinu vysokým skórem, abychom pošetřili juniory na večerní muže. To kluci splnili, první třetinu vyhráli 7:0 a zbývající dvě třetiny už dohrávali převážně dorostenci. Konečně skóre 13:2.

Za juniory momentálně nastupují - Nezmeškal, Pavliš, Bělaška, Raška L., Šefčík, Hrabica, Gavaller, Pospíšilík, Šamořil, Rusek, Porvol, Řezníček, Zbořil, Chupáč, Hrubča, Spáčil, Pospíšil, Váhala, Zbránek