Související zápasy

FBC Přerov

Junioři drží nadále první flek

Další zápasy odehrála naše nejstarší kategorie v mládeži - junioři. Ti se vydali do nedaleké Olomouce, kde se utkali se Šternberkem a Olomoucí. K zápasům odcestovalo opět kvůli širší marodce a omluvenkám pouze 11 statečných hráčů do pole a 2 brankáři. Na plný počet počet bodů to však stačilo a tak junioři drží i nadále první flek.

Přerov - Šternberk 8:4

První třetina nabídla gólovou smršť, kdy jsme se během chvilky dostali do vedení 4:1. Soupeř však dokázal snížit a na začátku druhého dějství zápas dokonce vyrovnat. Rozhodla však další smršť a to na rozmezí druhé a třetí třetiny, když se nám podařilo během dvou minut vstřelit tři branky a soupeři odskočit na 7:4. Poslední branka padla až ke konci zápasu, a tím, že jsme ve třetí třetině již neinkasovali, tak jsme ze zápasu odešli s výhrou 8:4.

Přerov - Olomouc 6:2

Do zápasu s Olomoucí, která několik předešlých let hrála nejvyšší juniorskou soutěž, jsme nešli jako favorité. Začátek zápasu tomu taky nasvědčoval. Olomouc do nás vlétla, jak slepice na zob. Všude jsme byli pozdě a dlouho nám trvalo, než jsme se na hřišti rozkoukali. Olomouc nám vstřelila dvě rychlé branky. Naštěstí jsme do konce třetiny dokázali zareagovat kontaktní brankou a od začátku druhé části, kdy vyrovnal Pospíšilík, jsme se soupeři začali na hřišti herně vyrovnávat. Důležitým momentem utkání určitě byla ubráněná přesilovka soupeře na konci druhé třetiny, kde nás soupeř doslova zavřel v našem obraném pásmu a kde se mohl lámat chleba. Na začátku třetí části jsme však soupeře zaskočili dvěma slepenými brankami, což Olomouci přidalo větší nervozitu na florbalky a nám naopak vlil novou krev do žil. Do konce zápasu byly k vidění šance na obou stranách hřiště, nás ale skvěle podržel Dulovec v bráně. Zápas jsme pak s neuvěřitelnou bojovností a morálem dotáhli do vítězného konce, kdy jsem soupeři dali ještě dva hřebíčky do rakve - 6:2.

Sestava: Eliáš, Dulovec R. - Spáčil, Zavadil, Coufal, Vrána, Zbranek, Kapustka, Antoniazi, Pospíšilík, Oulehla, Ondrůšek, Hrubča