Související zápasy

FBC Přerov
176_20230317_100047.jpg

Junioři porazili Prostějov. Nestačili na Šumperk.

Další zápasy odehráli junioři v Prostějově, kde se utkali s domácím SK K2 a Šumperkem. V prvním utkání se jim podařilo nad domácím týmem vyzrát. S Šumperkem to však nebyla žádná sláva a tak odjeli z Prostějova se třemi body.

Přerov - Prostějov 6:3

Soupeř sice dokázal hned ve svém prvním střídání vstřelit branku, to bylo však na dlouhou dobu, aspoň co se týče střílení branek vše. V zápase jsme hráli dobře na míčku - od začátku sezony jsme v tomto ohledu udělali velký posun. V zápase jsme si vystříleli náskok v podobě pěti branek. Konec zápasu jsme nepochopitelně vypustili, ale na výhru to stačilo. Premiérovou a vítěznou účast v naší bráně si odbyl Marek Eliáš.


Přerov - Šumperk 1:4

Zápas bez klíčových hráčů na obou stranách. Přerovu chyběla vedoucí dvojice kanadského bodování ligy Gavaller - Pavliš, kteří šetřili síly na večerní play-down Národní ligy mužů. Šumperk byl naopak bez hráčů z dorostu, kteří hráli play-off první ligy. Dovolíme si říct, že kdyby se hrál zápas na body v držení míčku, asi bychom vyhráli. Šumperk byl ale produktivnější a lepší v koncovce, čímž si došel pro vítězství v zápase, který byl pro diváka spíše jehlou do oka.


Junioři i nadále drží druhý flek soutěže s osmi-bodovým náskokem na Hranice. Do konce sezony zbývají poslední tři zápasy a to se Šternberkem, Mohelnicí a Hranicemi.


Sestava: Nezmeškal, Eliáš - Zavadil, Coufal, Váhala, Hrubča, Čajánek, Macháček, Spáčil, Gavaller, Zbránek, Řezníček, Vrána, Pospíšilík