Související zápasy

FBC Přerov

Junioři potrápili budoucího vítěze ligy

V uplynulém víkendu vyrazili junioři doplnění opět o značnou řadu dorostenců k zápasům do Kostelce na Hané, kde se v podvečerních nedělních hodinách utkali s SK K2 Prostějov a Šumperkem.

Přerov - SK K2 Prostějov 8:5

Náš tradiční defenzivní soupeř z předchozích víkendů zaspal s naším týmem první třetinu, kterou pohrál 2:6. Poté se jeho hra v defenzivě zlepšila, za to naše ofenziva zhoršila :).... Zápas nenabídl moc velkou podívanou a ve zbytku zápasu se zápas spíše dohrával. Škoda, že v lize, ve které prakticky o nic nejde se nehraje více aktivně, všem hráčům by to dodalo aspoň více florbalovosti.

Přerov - Šumperk 3:4

Se Šumperkem to bylo jiné kafe. Minule jsme se Šumperkem nebyli vůbec na hřišti a dostali slušnou nálož v podobě 10 inkasovaných branek. Tentokrát se hrála taktická až s překvapením velice fair-play bitva, která byla až do poslední minuty vyrovnaná. Velký rozdíl oproti minulému střetnutí byli naši dorostenci, kteří se od začátku sezony florbalově a hlavně se svým sebevědomím posunuli. I když jsme zápas nedotáhli do vítězného konce, odcházeli jsme ze zápasu s dobrým pocitem do budoucí práce.

Sestava: Novák, Nezmeškal - Coufal, Zavadil, Váhala, Spáčil, Hrubča, Pavliš, Gavaller, Zbořil, Čajánek, Zbránek, Kapustka, Máčala