Junioři stále první…

V neděli 14.11. odehrála naše juniorka další dva zápasy 2. ligy juniorů. Tentokrát junioři odcestovali do Uničova, kde odehráli utkání se Šumperkem a domácím Uničovem.

FBC Přerov - FBC Asper Šumperk 5:4

První zápas odehráli junioři se Šumperkem. Do vedení se dostali již ve druhé minutě, kdy se prosadil Michal Spáčil. V poslední minutě první třetiny zvýšil náskok na 2:0 Michal Hrabice. Dvoubrankové vedení však Přerovu nevydrželo ani do konce třetiny, jelikož Šumperk snížil v čase 14:59 na 2:1. Ve druhé třetině zvýšil na 3:1 Michal Bělaška. Zbývající branky druhé třetiny však vstřelil Šumperk, který během 2 minut srovnal a v závěru druhé periody se dokonce dostal do vedení. Díky dvěma brankám ve třetí třetině se našim juniorům nakonec podařilo zápas otočit a získat 3 body do tabulky.

FBC Přerov - FBC ZŠ Uničov 8:4

Druhý zápas odehráli junioři s domácím Uničovem. První branku vstřelil po necelých 10 minutách hry Michal Hrabica. Vedení Přerova však trvalo jen necelé dvě minuty. Minutu a půl po vyrovnávající brance se Uničov dokonce dostal do vedení. Třičtvrtě minuty nato však srovnal Maxim Šefčík a díky dvěma gólům Přerova v poslední minutě vedl Přerov po první třetině 4:2. Během druhé třetiny přidal Přerov další dvě branky a zvýšil vedení na rozdíl 4 gólů. Do třetí třetiny vstoupil lépe domácí Uničov, který se prosadil již po 43 sekundách. 4-brankové vedení vrátil Přerovu v čase 38:55 Matyáš Zbránek. Oba týmy přidaly ještě 1 branku a konečný výsledek zápasu tak byl 8:4 pro Přerov.

Sestava: Chytil - Zbránek, Pospíšilík, Spáčil, Hrabica, Rusek, Pavliš, Hrubča, Šefčík, Bělaška, Raška

Za zmínku stojí i trenérský návrat Daniela Šmehlíka, jenž nahradil trenéra Pavla Ceha kvůli zdravotní indispozici, a který měl velký podíl na 6 bodech přivezených z Uničova. Děkujeme Dando.