Související zápasy

FBC Přerov

Junioři vyhráli Final four!

V prvním květnovém víkendu se na domácí hale Start Přerov konal závěrečný turnaj 2.ligy juniorů, kterého se zúčastnily dva nejlepší týmy z Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Olomoucký kraj reprezentovalo přerovské FBC a FBS Olomouc. Kraj ze severu prezentovala Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

FBC Přerov - FBC Vikings Kopřivnice 8:2

Začátek zápasu byl z naší strany lehce nervozní, avšak s postupem času jsme se dostali do herní pohody a to díky dvoubrankovému náskoku po první třetině. Ve druhé části jsme soupeři odskočili na 4 branky, který však ke konci druhého dějství ještě snížil na 1:4. Poslední část již patřila našemu týmu. V zápase jsme podali skvělý výkon a po zásluze postoupili do finále proti Frenštátu, který zdolal Olomouc.

FBC Přerov - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 8:0

Do finále proti Frenštátu jsme vstupovali k našemu soupeři s velkým respektem. Po doslova hokejovém zápase, který náš soupeř odehrál v semifinále s Olomoucí, jsme si dali do zápasu prostý cíl, zvládnout zápas v hlavě. I přes opatrnou první třetinu, kde jsme zahodili několik šancí, které lze považovat za gólové, se ve druhém dějství rozjel brankostroj, který se zastavil až na čísle 8. V zápase jsme byli více na míčku, hráli zodpovědně v obranné fázi a když už soupeř dostal do šance, skončil míček u Eliáše v naší brance. Po závěrečném klaksonu se mohli rozjet oslavy, jelikož jsme se stali celkovými vítězi 2.ligy juniorů.

Všem hráčům, rodičům a všem dalším podporovatelům bych chtěl poděkovat za letošní sezónu. Předsezonní cíl dostat se na Final four byl splněn. Celkové vítězství je už sladkou třešničkou na dortu. Budeme se těšit v příští sezóně.

Sestava juniorů v letošní sezóně: Dulovec R., Eliáš - Zavadil, Coufal, Bittner, Pavliš J., Vrána, Trnka, Chupáč, Čajánek, Antoniazi, Pospíšilík, Hrubča, Kapustka, Zbránek, Ondrušek, Oulehla, Buksa, Spáčil, Macháček