Juniorky získaly v Hranicích bod

V neděli 21. listopadu se juniorky Přerova vydaly do nedalekých Hranic na Moravě aby odehrály 5. kolo letošní sezóny. Utkaly se s domácím celkem FBC Hranice a týmem Torpedo Havířov.

FBC Přerov - FBC Hranice 1:5

Jako první nastoupila děvčata proti týmu domácích, FBC Hranice. Zápas byl dlouho vyrovnaný.Brankářku Perutkovou překonaly Hranice až ve druhé třetině. Odpověď Přerova na sebe nenechala dlouho čekat, když po střele Anny Němcové dorážela do branky Eliška Gaďourková. Do konce zápasu se ale střelecky dařilo více Hranicím a domácí tým tak s přehledem dovedl zápas do konce za stavu 1:5.

FBC Přerov - Torpedo Havířov  2:2

Ve druhém zápase Přerov nastoupil proti juniorkám z Havířova. Jako prvním se podařilo skórovat Havířovu a první třetina končila za stavu 0:1. Dalších 12 minut vedla děvčata s Havířovem vyrovnanou bitvu a až ve třetí třetině se povedlo Přerovačkám zápas obrátit po střelách Terezy Čevelové a Boženy Gáborové. Děvčata bránila těsnou výhru až do konce, kdy rozhodčí uznali Havířovu sporný gól. Zápas skončil remízou a Přerov si odvezl z turnaje jeden bod.

Sestava: Perutková - Gaborová, Konopčíková, Čevelová, Němcová, Jiskrová, Dreiseitlová, Gaďourková, Ryšánková, Naswetterová, Šehičová