Související zápasy

FBC Přerov
232_20231206_132922.jpg

Juniorský válec v Prostějově

K dalším zápasům se vydala naše “juniorka” do Prostějova, kde se utkala s domácím SKK2 a Uničovem, se kterým letos doposud jako s jediným týmem prohrála. Juniorům se opět podařilo získat plný počet bodů a nadále drží první místo ve druhé lize juniorů.

Přerov x Prostějov 14:0

Zápas byl s posledním týmem tabulky rozhodnutý po první třetině, kde jsme soupeři vstřelili pět branek. Brankostroj se ve druhé části zpomalil, ale ve třetí části opět rozjel na plné obrátky a zastavil se na čísle 14.

Přerov x Uničov 10:3

Uničovu jsme měli co vracet, ale s marodkou jsme si to moc dobře nenačasovali. A tak s 10 hráči v sestavě jsme považovali za favorita spíše našeho soupeře. Na druhou stranu, konečně byl s námi primář Pavliš (v zápase 3+4) a jeho asistent Hrubča(1+3), kteří byli ve výsledku důležitým článkem k vysoké výhře. Do necelé půlky zápasu se hrála vyrovnaná bitva, kdy soupeř držel jednobrankové vedení. Pak přišla ale neuvěřitelná desetiminutovka, kdy jsme vstřelili šest branek a soupeři odskočili na 7:2. Tahle část rozhodla celý zápas, dodala nám na florbalky větší klid, v hlavách ještě vyšší sebevědomí, které došlo až do konečného skóre 10:3.


Sestava: Eliáš, Dulovec R. - Pavliš J., Zavadil, Pospíšilík J., Spáčil, Hrubča, Zbránek, Oulehla, Antoniazi, Kapustka, Ondrůšek

Související odkazy