Pozvánka na jednání valné hromady FBC Přerov, z.s., která se uskuteční 17. 6. 2026.

Další dva turnaje odehráli oba týmy mladších žáků. Na začátku února se oba týmy potkaly na turnaji v Lipníku. Poté se představili na domácí palubovce.
Zkušenější Predátoři i přes značnou marodku v týmu si postupně poradili s Lipníkem, Prostějovem a ve vyrovnané bitvě podlehli Olomouci. Posledním zápasem jim byl tréninkový zápas s našimi Pantery hraný bez trenérů, kde se mezi oběma týmy promíchali hráči a výsledkem bylo těsné skóre 2:1.
Panteři na tomto turnaji dostali ze začátku studenou sprchu od Olomouce, aby se v druhém utkání vystříleli nad Lipníkem. Poslední zápas s Prostějovem se jim však moc nepovedl a svému soupeři podlehli o čtyři branky.
Další turnaj odehráli Panteři v půlce února na domácí hale Spartak, a to v absolutně jiné sestavě než v Lipníku. Od Lipníku, Olomouce a Mohenice dostali 10-ti brankové příděly. V posledním zápase s Lutínem jen těsně podlehli svému soupeři o dvě branky.