214_20231031_132611.jpg

Mladší žáci odehráli první dva turnaje

Stejně jako v minulé sezóně nastupují v Olomoucké lize mladších žáků hned dva přerovské týmy - Predátoři a Ďáblové. Díky čemuž získávají první zkušenosti ze hry 5 na 5 i elévci. Za mladší žáky v letošní sezóně nastupuje zhruba třicítka hráčů.

První turnajový den byl v neděli 8.10., kdy se na domácí hale Start představil tým Predátorů, který se postupně utkal s týmy Lipníku nad Bečvou, Uničova, Jeseníku a Šternberku. Turnajem prošli bez ztráty kytičky a hlavně s dobrým herním projevem. Tým Ďáblů odcestoval ve stejný den k turnaji do Prostějova, kde doplnění o početnou skupinku elévů odehráli zápasy s Litovlí, SK K2 Prostějov, Playmakers Prostějov a Vikýřovicemi. Pro většinu hráčů se jednalo o první zkušenosti ve hře 5 na 5.

K dalšímu turnaji odcestovaly tentokrát obě mužstva do Lipníku nad Bečvou v sobotu 21.10. Týmy jsme promíchali tak, že Predátoři i Ďáblové byli rovnoměrně v obou týmech. Během turnaje sehráli zápasy s Olomoucí, Prostějovem, domácím Lipníkem a také vzájemné utkání Ďáblové - Predátoři. Velmi pozitivním projevem bylo přenášení určitých návyků do hry a také výkon elévků.

Jako další nás čeká výjezd do vzdáleného Jeseníku, kde se opět představí obě naše družstva.