Neporažení!

Dorostenci mají za sebou další dvě utkání, které odehráli v Hranicích na Moravě. V prvním utkání se postavili v Uničovu a druhý zápas sehráli s rezervou Olomouce.

První zápas začal lépe soupeř, kdy nás lehce zatlačil. Úvodní tlak jsme přežili bez obdržené branky a mohli se směle pustit do útočení. Bohužel se nám podařilo vsítit pouze jednu branku a zápas zůstal otevřený. Uničov hrozil především rychlými brejky, které zlikvidovala buď obrana nebo Nezmeškal. Ve dvacáté minutě se krásnou střelou na vzdálenější tyč prosadil Michal Spáčil a poslal nás do dvougóloveho vedení, které jsme ovšem ztratili jako před dvěma týdny s Mohelnicí. Ke konci zápasu soupeři docházeli fyzické síly čehož využili Rusek s Kowalikem a rozhodli.

Olomouc v prvních třech zápasech sezóny neztratila ani bod, a tak zápas s ní byl soubojem o první místo. První větší šance Ruska zůstala nevyužita zásluhou skvěle chytající Keclíkové. Když už se Přerovu podařilo vstřelit úvodní gól, tak Olomouc srovnala díky šťastné teči přerovského obránce. Během druhé třetiny Olomouc zvládla využít přesilovku a překlopit skóre ve svůj prospěch. Pět minut před koncem narýsoval Bittner kolmici na Čajánka, který srovnal na 2:2. Zápas nakonec skončil 3:2 ve prospěch Přerova.

Dorostenci zvládli další utkání a teď je čeká čtyřtýdenní čekání na další zápas, který sehrají v Přerově na začátku listopadu s Hranicemi.

Sestava: Dulovec, Nezmeškal - Coufal, Bittner, Zbránek, Chupáč, Rusek, Zelinka, Čajánek, Kowalik, Spáčil, Pospíšil, Machala