Piraně na domácím turnaji dvakrát za 3 body a v OL lize jsou druhé

Mužský B-tým má za sebou úvodní čtyři duely Olomoucké ligy mužů. K prvním dvěma utkáním odcestovaly Piraně do Olomouce, kde získaly celkem 4 body za remízu s FBS Olomouc B a těsnou výhru 10:9 nad FBC Beerboys TJ Libina. Následující dva zápasy pak Piraně odehrály v sobotu 8.10. na domácí palubovce.

FBC PIRANHA PŘEROV B – FBC DROŽDÍN 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Klimecký Rob. (Borges), Klimecký Rad. (Zavadil), Klimecký Rad. (Dvořák), Klimecký Rad. (Klimecký Rob.)

Droždín pod vedením trenéra Dadeje vlétl na Piraně se 3 formacemi a byl celý zápas více běhavým týmem. Nutno přiznat, pokud by hosté byli i šikovnější v zakončení, mohlo utkání dopadnout úplně jinak. Co naplat, první třetinu zvládly Piraně lépe po dorážkách bratří Klimeckých. Ve druhé třetině hosté srovnali, do poslední 13-ti minutovky však šli ve vedení domácí. Třetí část znamenala stopku pro Borgese, který skončil po souboji viset na mantinelu,překvapení pro všechny – zranění kotníku. 5 minut před koncem darovala Droždínu vyrovnání ve vlastní přesilovce dvojice Kily a Boris. Vyloučený hráč vyběhl z trestné podělit se se spoluhráči o radost z vyrovnávací branky, bohužel proti pravidlům a byl tak odměněn dalším trestem. V následné přesilovce svou minelu Klimecký napravil a zápas rozhodl.

FBC PIRANHA PŘEROV B – SK K2 PROSTĚJOV B 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

Klimecký Rad. (Veselý), Tobolík (Klimecký Rad.), Klimecký Rad. (Raška), Veselý (Klimecký Rad.)

Do druhého mače šly Piraně pouze s 8 hráči do pole – Borges ledoval kotník, Zavadil odjel na NHL a bezchybně chytající Vlček na svatbu. Toho nahradil mladý Raška. Přerov se zaměřil hlavně na bránění střední čáry a díky tomu utkání zvládl. Kluci z PV nemohli najít recept na přechod do útoku a když už našli a zakončili, stála jim v cestě ruka Rašky nebo jeho plastron. K tomu ještě přidal asistenci a byl po právu vyhlášen hvězdou utkání. Takticky dobře zvládnuté derby pod dohledem trenéra A-týmu. Bohužel pro áčko, nikdo z béčka do večerního zápasu pozvánku nedostal.

Sestava: Vlček, Raška – Chupáč, Zavadil, Dvořák, Váhala – Klimecký Rad., Klimecký Rob., Borges, Veselý, Janošek, Tobolík.