PRVNÍ DIVIZNÍ PROHRA…

Mužský A-tým odcestoval tuto neděli k dalšímu zápasu Divize E, tentokrát do daleké Orlové. Přerovský tým chtěl v tomto zápase obrat o body zatím stoprocentní tým Orlové, což se však nepovedlo. Áčko si do Přerova přivezlo vysokou prohru 3:10.

V Orlové jsou zápasy vždy těžké. Tentokrát to bylo umocněno ještě velkou zimou na tamní hale, realizační tým musel zápas trávit v zimní bundě. Pro oko diváka se rozhodně nejednalo o zajímavý zápas, ba naopak. Nehezký zápas skončil tedy pro Přerov až krutou porážkou 3:10. Za Přerov se prosadili Kubalík, Bělaška a Raška.

Průběh zápasu: Domácí celek se dostal do vedení již v úvodu utkání, když využil přesilovou hru. Druhý gól přidala Orlová 10 sekund před první sirénou. V první desetiminutovce druhé třetiny přidala Orlová další 3 branky. V čase 35:45 redukoval z dorážky skóre na 5:1 Martin Kubalík. Domácí tým však reagoval na přerovský gól dalšími dvěma brankami a stav po dvou třetinách byl 7:1. Do třetí třetiny vstoupil lépe celek z Přerova, když se již po 18 sekundách prosadil Michal Bělaška. Následně přidal třetí branku Přerova Lukáš Raška, ale to bylo z pohledu Přerova vše. Orlová přidala další 3 branky a Přerov tak nakonec prohrál 3:10. Celý zápas byl ve znamení osekávání, tvrdých osobních soubojů, skákavých míčků, tudíž si diváci neužili zrovna kvalitní florbalovou podívanou.

SESTAVA: Ceh, Lanča - Pospíšilík, Porvol, Pavliš, Šefčík, Bělaška, Kavka, Kubalík, Brauner, Hrabica, Váhala, Raška L., Šamořil, Gavaller, Foldyna

Komentář Martina Kubalíka: Narazili jsme na první ledovec, přesto věříme, že to naši psychickou podporu nerozladí a zůstaneme pořád na vlně. Orlová je tým zdatných chasníků a v kombinaci s jejich hřištěm, kde najdeme lajny snad i na curling, nám to dělalo velké potíže. Nedostali jsme se k naší hře, dělaly nám problém jednoduché nahrávky a jako třešničku jsme přidali pár hloupých jednotlivých chyb. Sumasumárum, neklesáme na mysli a jdeme se připravit na další zápas, v neděli doma se Zlínem

Již tento víkend čeká náš tým další zápas, a to v neděli 17.10. od 17:00 na domácí hale. Muži se utkají s týmem Zlín Lions. Aktuálně muži okupují 4. příčku Divize E a v zápase se Zlínem se pokusí posunout zase o něco výš, dorazte náš A-tým podpořit.