Rozlučka s ročníkem 2002 aneb junioři udrželi nadále první příčku

V sobotu 11.prosince odcestoval tým juniorů k poslednímu dvojzápasu v roce 2021 do Mohelnice, kde se utkal se Šternberkem a domácím výběrem. Pro hráče ročníku 2002 se jednalo o vůbec poslední zápasy v mládežnické kategorii.

Oba zápasy byly naprosto odlišné oproti prvním střetnutím v sezoně i s ohledem na to, že nám neodcestovala jedna celá lajna. Ať už z důvodu nemoci, či zápasům v juniorské extralize, kde pár hráčů z našeho klubu hostuje. Proto se museli ukázat dorostenci, kteří si převážně v úvodním zápase proti Šternberku nevedli vůbec zle. Šternberk první půlku zápasu kousal a velmi mile překvapil se svým mladým týmem, avšak na naše zkušenější hráče to i tentokrát nestačilo - 7:1.

Druhý zápas s Mohelnicí nezačal pro nás vůbec dobře, po několika minutách prohráváme 0:3. Zápas byl následně na několik desítek minut pozastaven kvůli škaredému zranění, které potkalo našeho kamaráda ze soupeřova týmu Maxe Přikryla, kterému přejeme brzké uzdravení.

Zápas byl vyrovnaný, avšak soupeř hrál opravdu dobře a chytře. Sestava se musela stáhnout na pár vyvolených, kteří ukázali svoji sílu a zápas dostali až do konečného skóre 4:4.

I přes ztrátu dvou bodů s Mohelnicí udrželi junioři v roce 2021 zaslouženě první příčku. Druhá půlka sezony bude těžší, jelikož budou oslabeni o odchod tří hráčů ročníku 2002.

Sestava: Chytil - Spáčil, Zbránek, Pavliš J., Pospíšilík, Váhala, Řezníček, Rusek, Pavliš T., Hrubča, Šefčík, Bělaška