Starší žáci A ukončili sezónu na domácí palubovce

V sobotu 2.4. odehráli na Spartaku poslední zápasy sezóny Starší žáci A. Nejdříve se utkali s Prostějovem a následně je čekal souboj s FBS Olomouc.

SK K2 Prostějov - FBC Přerov 0:7

V zápase s Prostějovem jsme byli celý zápas lepším týmem. V první třetině se povedlo vstřelit dvě branky a soupeře jsme nepustili k té naší. Ve druhé části jsme přidali další branky a ojedinělé brejky pochytal Eliáš. Nakonec přerovští žáci zvítězili 7:0.

FBS Olomouc - FBC Přerov 4:1

Utkání s Olomoucí mělo svůj náboj. Soupeř hrál o celkové vítězství v soutěži. Bylo cítit, že si přijel pro nejcennější pohár. A my mu to chtěli co nejvíce stížit. Vzhledem k tomu, že souběžně se se hrálo utkání B-týmů v Senici na Hané, tak zbylo v Přerově devět statečných. V první třetině se po důrazné akci prosadil z hranice brankoviště Kutil. Na začátku prostředního dějství se povedlo odskočit na stav 3:0. Poté se v průběhu utkání povedlo ubránit celkem tři přesilovky soupeře a když ve třetí třetině Bittner snížil na 3:1, tak jsme si vyzkoušeli hru v šesti. I přes tlak jsme gól nevstřelili a inkasovali čtvrtou branku.

Děkujeme všem soupeřům za sezónu a těšíme se na další střetnutí v té příští!