Starší žáci B doma vybojovali 4 body

V neděli 16. ledna se na Spartaku představilo béčko starších žáků. Nejdříve ráno bojovalo s Mohelnicí B a odpoledne s FBS Olomouc B.

FBC Přerov B - FBC Mohelnice B 4:4

V prvním utkání se soupeř dostal do vedení již 3:1, ale to se nelíbilo Přerovákům a vývoj se jim podařilo během 28. a 29. minuty obrátit ve svůj prospěch. Tři slepené branky poslaly Přerov do vedení 4:3. Po ztrátě na polovině hřiště se ovšem podařilo hostujícímu Kubovi srovnat. I přes závěrečný tlak v přesilovce se soupeři po pěkném utkání rozešli smírně.

FBC Přerov B - FBS Olomouc B 4:1

Béčko Olomouce ve svém prvním utkání dokázalo porazit v souboji prvního s druhým Uničov B. Přerov začal aktivně a už ve druhé minutě otevřel skóre Míša Majar. Olomouci se podařilo vyrovnat po zmatku před brankou Přerova v čase 6:45. Přesně tři minuty na to, ale Přerov opět vedl zásluhou Jurdy, kterému krásně přiťukl Coufal. Na další branku se čekalo až na konec 2. třetiny, kdy vymetl pavučiny v bráně Gebauer. Poslední branku vstřelil Lukáš Remeš při soupeřově hře bez brankáře.

Děkujeme všem divákům za pěknou kulisu a soupeřům za utkání a těšíme se na další vzájemné zápasy.

Sestava: Eliáš, Němec - Coufal, Kapustka, Jurda V., Jurda J., Dulovec T., Pospíšilík, Remeš, Majar, Alexa, Gebauer, Navrátil, Brauner, Kytlicová