Související zápasy

FBC Přerov
183_20230412_083918.jpeg

Starší žáci doma neuspěli

Stejně jako junioři, či dorostenci, tak i starší žáci odehráli předposlední turnaj sezóny. Na domácí hale na Startu se postavili proti dosud neporažené Olomouci a Šumperku. Z obou zápasů odešli sice s prázdnou, avšak převážně ze zápasu s Olomoucí odcházeli kluci se vztyčenou hlavou.

Přerov - Olomouc 2:4

Pro Olomouc je teď každý zápas už přípravou na MČR. Olomouc má silný tým, navíc posílenou o individuality z Mohelnice, Uničova či Prostějova a tak jsou pro nás zápasy s nimi velkou motivací. Po celý zápas jsme se soupeřem dokázali držet krok, dvakrát v zápase jsme dokonce vedli. Bohužel nás potopili dvě hrubky, které jsme udělali při vlastní rozehrávce, které prostě Olomouc neudělá, což je u konečného výsledku 4:2 pro našeho soupeře rozhodující faktor. Ze všech letošních vzájemných zápasů s Olomoucí, jsme odehráli asi nejlepší a nejvyrovnanější partii.


Přerov - Šumperk 2:5

Půlku zápasu jsme zvládli, ve druhé nám došla šťáva. V posledních zápasech naši hru zdobila hra založená na skvělých reakcích do útoku i do obrany. V tomto zápase nám to bohužel chybělo. První zápas s Olomoucí nás stal hodně sil, což šlo v druhé půlce tohoto zápasu znát. Jako bychom měli nohy ponořené v betonu a v rukách místo florbalek lešeňové trubky. Šumperku navíc zápas sedl a zaslouženě si došel pro tři body.


Sestava: Němec, Pavlásek - Hanák, Bittner, Dulovec T., Jurda V., Kvízová, Jurda J., Antoniazi, Ondrůšek, Skřeček, Remeš L., Majar, Brauner