Související zápasy

FBC Přerov

Starší žáci tápou výsledkově i zdravotně

Další čtyři zápasy mají za sebou starší žáci. Ti se nejdřív ukázali na domácí palubovce, kde se utkali s Olomoucí a Mohelnicí. Další dva zápasy odehráli v Moravském Berouně a to s Šumperkem a Šternberkem.

Přerov - Olomouc 3:5

S nejlepším týmem v lize se kluci utkali v brzké ráno v zamrzlé Start Aréně. Soupeři vyšla první půlka zápasu, kdy se dostal dvakrát do tříbrankového vedení. Přerov se do druhé půle probudil, dokonce snížil na rozdíl jediné branky, avšak jej ke konci zápasu položila individuální chyba v rozehrávce a tak svému soupeři podlehl 3:5.

Přerov - Mohelnice 4:5

Zápas s Olomoucí stál hodně sil, což se projevilo na zápase s Mohelnicí. Soupeř měl lepší reakce, což bývá spíše silná stránka našeho týmu. Ke kvalitním reakcím jsme měli v tomto zápase hodně daleko, navíc jsme dělali hromadu individuálních chyb, které nás stáli výhru. Nepomohl ani závěrečný tlak - 4:5.

Přerov - Šumperk 3:4

Na tyto zápasy jsme se těšili, jelikož první vzájemná střetnutí nabídla pěknou podívanou. Bohužel do Moravského Berouna jedeme doslova s torzem, chybí nám celá lajna, jinak řečeno - lajna sebevědomí. Šumperk dorazil taktéž na dvě lajny, avšak toho silnějšího jádra. První půlku jsme nasedli na kolotoč, v zápase nás udržel výkon Vildy Němce v brance. Ve třetí třetině se nám daří až překvapivě vyrovnat. Hřebík do rakve nám dává vteřinu před koncem zápasu inkasovaná branka - 3:4.

Přerov - Šternberk 1:4

Se Šternberkem je podobné. Hodně nepřesností a individuálních chyb, skvělý Němec. Atraktivitu zápasu dodávají kluci ve žlutém. Hru ve druhé půlce zápasu lehce zlepšuje úprava sestavy na lajnu “se sebevědomím” a lajnu “nedostat gól”. Výsledek je pro nás i tak nepříznivý - 1:4.

Rok 2022 uzavíráme sérií proher. Musíme věřit, že na Nový rok se sejdeme už v plném počtu a v takovém rozpoložení a přístupu, v jakém jsme tuhle sezonu započali.