Starší žáci tento víkend za tři body

O tomto víkendu se starší žáci utkali v Uničově s Prostějovem a Olomoucí. Oba zápasy měli naprosto odlišný průběh. Zatímco v tom prvním dominovali přerovští florbalisté, tak v utkání s Olomoucí moc šancí neměli a prohráli vysoko 1:7.

FBC Přerov – SK K2 Prostějov 11:0

V tomto utkání udávali tempo utkání Přerováci. Celou první třetinu se tlačili před branku soupeře, ale většinu jejich střel pochytal brankář. Nakonec z toho byl pouhý jeden gól, který vstřelil T. Dulovec. Ve 2. a 3. třetině se díky zlepšenému pohybu povedlo vsítit více branek a konečný výsledek 11:0 tomu odpovídá. Čisté konto udržel v brance Marek Eliáš.

FBC Přerov – FBS Olomouc 1:7

Druhé utkání vypadalo úplně jinak. Soupeř z Olomouce celý zápas diktoval tempo utkání. Pokud už něco obrana soupeře dovolila Přerovským florbalistům, tak to skončilo na hrudi brankáře. Jedinou branku Přerova vstřelil Jakub Čajánek 20 vteřin před koncem, díky cloně před brankářem od Matěje Kapustky.

Soupeřům děkujeme za utkání a těšíme se na další střetnutí!

Sestava: Eliáš – Vrána, Antoniazi, Bittner, Dulovec T., Hanák, Jurda V., Jurda J., Čajánek, Kytlicová, Kapustka, Pospíšilík J., Alexa, Navrátil T., Brauner M.